Skocz do zawartości

wydajność copywriterów


jatylkoja

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiesz na to, że w Bydgoszczy jak masz 1600 netto to nie jest tak źle? I wiele osób by chciało tyle na miesiąc dostawać? Moja żona z 2 sobotami nadgodzin w tym jedna nocka nadgodzin, plus 1 tydzień nocek dostała 1402 zł netto. A i jeszcze 3 zmiany. Co na to powiesz?

A i jeszcze nie pisz, że ma szukać pracy bo w tym mieście to ja już słyszałem, że na kolanach pana prezesa powinienem całować, bo mam umowę o pracę z minimalną?

Proszę wybacz, ale obalam twój wywód jako za 10 zł na godzinę, przy założeniu 160 godzin w miesiącu tj. 1600 netto (bo mówimy o netto) będziemy żywić się piaskiem i popijać kałużą.

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hicarian - chyba mnie źle zrozumiałeś, ja częściowo opisuje swoje doświadczenia, nie urwałem się z choinki i nie mam taty milionera. Natomiast wynajmuj sam mieszkanie, opłać wszystko, jeszcze koszty jakiegoś transportu do pracy i wyjdzie na to, że takie 1600 zł to jest na styk dla jednej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerox chcesz zarabiać nawet 100 tys. zł miesięcznie? Zostań programistą: naucz się Javy/.NET + Oracle i wyjedź do Niemiec/UK/Francji. Do zrealizowania w ciągu kilku lat samodzielnej nauki, nie potrzebujesz studiów. Ewentualnie zostajesz w Polsce i dostajesz ok 15 tys. na łapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że liczysz osobę samotną, z wynajętym mieszkaniem? Która nie ma żadnego wsparcia z zewnątrz? Za 1600 zł na miesiąc?

Tak Hicarian. Oczywiście można wpieprzać codziennie chińskie zupki i jeść chleb z tesco za 1 zł ze smalcem i wtedy coś zostanie.

Właśnie byłam w Tesco, tam po 1 zł chleba nie mają:)

Wydaje mi się że to wszystko kwestia organizacji wydatków i umiejętności oszczędzania, nie koniecznie drastycznego.

Ludzie zarabiający poniżej 2k na rękę często lepiej sobie te wydatki organizują niż ci z wyższym zarobkiem i znam przypadki co przy 1400 zł na rękę jeszcze coś zaoszczędzą a przy 2000 przepuszczają wszystko na bieżąco.

Wystarczy gotować samemu, kupować rozsądnie i porównywać ceny usług, nie biorąc pierwszej lepszej bo blisko, tylko szukać gdzie jest taniej. Co wcale nie wymaga nie wiadomo ile wysiłku. Jak się ma świadomość celu to przychodzi łatwiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna - w Tesco niedaleko mnie są chleby po dokładnie 1 zł (i tak są reklamowane) - co prawda małe bochenki, ale są. Raz z ciekawości kupiłem... sądząc po smaku to nie wiem czy mąka stanowiła choć 40% objętości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności