Skocz do zawartości

Antykomor


WebCasio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przypominam że w sprawach cywilnych też zapadają wyroki uwzględniające karę więzienia.

:D żartujesz chyba?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Ty mylisz namawianie do zabicia prezydenta z opinią na temat prezydenta

Gra w której się strzela do prezydenta to według Ciebie opinia o nim?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra w której się strzela do prezydenta to według Ciebie opinia o nim?

Moja odpowiedź dotyczyła człowieka, który namawiał w Stanach do zabicia prezydenta... I nie ma nic wspólnego z grą...

A tak z innej beczki... Miałem forum o polityce. Dopiero się rozkręcało. 20-30 postów dziennie. Po akcji ABW ilość postów spadła do zera. Po dwóch miesiącach od akcji z Antykomor pojawiły się 3 posty... Ludzie po prostu zaczęli się bać... Forum zlikwidowałem... Więc z tego chociażby powodu uważam że takie akcje to dławienie wolności słowa...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pamiętam to:

https://www.youtube.com/watch?v=HLO7DjlTSY4

tak więc, jaki prezydent takie traktowanie

i jak widać poniżej również prawo nie dotyczy wszystkich

P.S. nie jestem zwolennikiem PiS u

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że w sprawach cywilnych też zapadają wyroki uwzględniające karę więzienia.

:D żartujesz chyba?

Po co zabierasz zdanie jezeli nie masz o czymś pojęcia ?. Piszesz dumnie o Amerykanach oraz powołujesz się na ich konstytucje,a byłes u nich w kraju ? Wiesz jaka tam jest mentalność przeciętnego człowieka ? W USA tego typu strony prowadzą najbardziej ekstremistyczne środowiska - potepiane przez wszystkich.

W Ameryce możesz robić wszystko,ale pod warunkiem ,ze szanujesz flage i prezydenta i nie ma znaczenia na kogo głosowałeś. W USA nie ma przyzwolenia na obrażenie najwyższej głowy państwa i o tym wie nawet 6 latek .

Gdybys nazwał publicznie prezydenta debilem zostałbys wykluczony przez lokalną społeczność .

Jeszcze jedno, a najbardziej w USA zdziwił mnie fakt jak ci ludzie dumnie niosą zeznania podatkowe do skarbówki. U nas ewentualnie ludzie się chwala na ile udało się im oszukać skarbówke,a tam się chwalą ile w tym roku więcej zapłacili , a więc jak widzisz Polska i USA to dwa rózne bieguny i zupełnie inna kultura, a ty się wypowiedasz o rzecz, o których nie masz żadnego pojęcia

a ja pamiętam to:

To jest polityka, czyli zwykła krytyka,która nijak ma się do tego co robił Frycz na swojej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wezcie pod uwage ze ten Pan dostał wyrok nie tylko za antykomora.

Po piewrwsze dzialal w warunkach recydywy, bo wczesniej tez podobno skladal nieprawdziwe zeznania i falszowal dokumenty (do czego teraz sie przyznal sam). Po drugie oprocz falszerstw i skladania nieprawdziwych zeznan w tej sprawie, mamy wczesniejsze wyroki gdzie ten Pan zostal skazany.

Pewnie jakby wczesniej nie robil tego co robil, a teraz nie falszowal papierow do rozprawy to wyrok bylby inny. I nie lamentujcie tutaj ze za duzo dostal. Za samo falszerstwo tyle dostają, ze o tych pedofilskich zdjeciach Tuska z Komorowskim czy grach tworzonych na zlecenie nie wspomne. A ze dobrali mu sie do d**y za prezydenta to nie znaczy ze tylko za prezydenta dostal wyrok. Wyrok dostał za całokształ.

Szkoda tylko ze prawo nie dziala w rowna stanowczoscia, kiedy politycy obrazaja Prezydenta ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dobrze wiesz że ja piszę o Cejrowskim :) Twarz ma się tylko jedną a on dzięki tej wypowiedzi całkowicie ją stracił.

Natomiast kłamstwo to cecha polityków więc tu nie ma o czym dyskutować. Problem jest taki że nie ma na kogo głosować, może to się zmieni dzięki zmielonym.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności