Skocz do zawartości

Antykomor


WebCasio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Możesz nie lubić prezydenta, możesz nie być jego wyborcom, możesz wiele o nim złego powiedzieć, ale to jest głowa twoje państwa, i trzeba znać granicę, między chamstwem a satyrą, tutaj było prostackie chamstwo

Kara niech ten gościu stanie pod ścianą i codziennie przez 3 lata, wyłapuje fekalia na siebie, potem niech po południu czyści toalety w domach dziecka, no i myślę, że tyle starczy

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowoczesnej demokracji sankcje karne za obrażenie głowy państwa są nie na miejscu, zwłaszcza że Europejski Trybunał Praw Człowieka od dziesięcioleci uchyla takie wyroki - oświadczyła Mijatović, cytowana na portalu OBWE.

Przypominam, jakie drwiny były z S.P prezydenta Kaczyńskiego, niemal wszyscy wtedy żartowali sobie, wraz z politykami, mediami itd niech pani Mijatović zajmie się własnym podwórkiem

zresztą FAKT i wszystko jasne

hehe fajną ma funkcję, specjalna przedstawicielka do spraw wolnych mediów, - wolne media naszym kraju :D

pamiętam jak ją z Azji pogonili,a potem Putin ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresztą FAKT i wszystko jasne

jaki FAKT, gdzieś ty to wyczytał ?

Zresztą jestem przekonany, że podczas apelacji uniewinnią go od zarzutu znieważenia "głowy" Państwa

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania iż nikt, absolutnie nikt nie powinien trafiać do więzienia za wypowiedziane słowa...

A politycy idą w innym kierunku:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/po-zglasza-projekt-dot-mowy-nienawisci,1,5253700,wiadomosc.html

A sądy przeciążone jak były tak są.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności