Skocz do zawartości

Jaki wybrać Tablet


Huggo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Poczekaj jeszcze miesiąc dołóż 200 PLN, powinien wejść Google Nexus 7 w cenie 899 PLN w promocji ma być w jednej sieci na R - nieoficjalne info, ja kupuje 4 dla całej rodziny jak tak będzie

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie(Pań nie widzę na razie :D do czego używacie tabletów ?

Albo inaczej: czy posiadając laptopa i telefon powiedzmy 4' z andkiem - do czegoś jeszcze przydaje sie tablet ? :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon mam 4,3 calowy wyświetlacz, z androidem 4.0.3, laptopy oczywiście tez posiadam. Tablet 7-10 calowy dobry dla szybkiego przeglądania fotek, serfowania po necie poza domem, biurem kiedy ciągnąc z sobą torbę z laptopem mi się nie che- tablet mieści się w ręce i dobrym futrzarze wcale nie przeszkadza jak torba do łapka. Tablet wygodniejszy bo nie jest rozkładany o wiele mniejszy, lzejszy klawiatura dotykowa całkowicie wystarczę dla podstawowych czynności. Myślę że jakiś cienki netbook tez był by dobry do tych celów, ale to kwestia przyzwyczajenia.

Zgodzę się w jednym w 90% Tablet to gadżet, ale lubię gadżety :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max - i wszystko jasne :D

Positive - do czytania na pewno lepsze będzie coś pokroju kindla gdzie nie masz podświetlania - nie męczy wzroku ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Core IVY 10 GPS, może szał to nie jest ale za 500 zł, nawigacja, śmiga jakiś czas, choć ja go używam raz na ruski rok (GPS) no i czasem e-booka sobie czytam, mam za "wrażliwe" dłonie na takie coś

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max - i wszystko jasne :D

Positive - do czytania na pewno lepsze będzie coś pokroju kindla gdzie nie masz podświetlania - nie męczy wzroku ;)

Tak tylko, że te tradycyjne kindle to mi w nocy raczej się nie przydadzą. Do samych książek to się zgodzę, że lepszy, ale do neta to już potrzebny jakiś lepszy tablet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności