Skocz do zawartości

Jaki wybrać Tablet


Huggo

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj jeszcze miesiąc dołóż 200 PLN, powinien wejść Google Nexus 7 w cenie 899 PLN w promocji ma być w jednej sieci na R - nieoficjalne info, ja kupuje 4 dla całej rodziny jak tak będzie

Co to za sieć na R? jak ma być w takiej cenie to ja też kupuje :P

tutaj więcej info:

https://www.komputers...y-juz-dzis.aspx

a ze swojego źródła wiem, że będzie jeszcze promocja specjalna przed mikołajem

https://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/asus-google-nexus-7.bhtml?link=prod#opis

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a czy ktoś mógłby mi polecić jakiś fajny, kobiecy tablet?? Przede wszystkim musi być wytrzymały, żebym bez obaw mogła go schować do torby, w której jak każdej kobiecej torebce można znaleźć wszystko - w moim przypadku nawet śrubokręt :) Mam ograniczony budżet - ok. 1000 zł. Byłabym wdzięczna za konkretne propozycje - zależy mi na czasie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a są jakieś godne polecenia tablety na kartę SIM (żeby był net z Play np.) oraz ekranem 10.1 IPS, BT i dual core?

za dużo tego situ na allegro i necie, nie wiadomo na co się zdecydować...

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Ipad albo Samsung galaxy tab. Sam w tej chwili piszę z galaxy tab 2 ekran 7 cali i mogę śmiało ci go polecić. Wersja z samym wifi kosztuje 880 do 1000 zł, natomiast wersja z 3G to koszt 1300 do 1800 zł.

Jeśli chodzi o przeglądanie stron to 7 cali w zupełności starcza, gry i aplikacje chodzą płynnie. Moźna oglądać filmy w hd, które wyglądają świetnie. Android 4 jest naprawdę dobrym os. Bateria starcza od 7 do 10 h pracy.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Odkopię trochę temat, bo właśnie rozglądam się za jakimś 10 calowym do 1k a zupełnie się na tym nie znam no i nie wiem, czy lepiej kupić w sklepie w PL na fakturę bo odliczę sobie VAT i wrzucę go w koszty, czy jednak od chińczyka bezpośrednio. Może ktoś kupował coś ostatnio i może polecić?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności