Skocz do zawartości

Jaki wybrać Tablet


Huggo

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wymieniałem kilka komputerów i zanabyłem przypadkowo parę tabletów do firmy.

Wybrałem Samsung Galaxy Tab 2 10.1 gdyż używam go prywatnie i nie widzę lepszej alternatywy.

Galaxy jest trochę droższy niz 1k ale dla pozycjonera to żaden wydatek.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Galaxy jest trochę droższy niz 1k ale dla pozycjonera to żaden wydatek.

Żaden, ale tutaj nie chodzi o wydatki. Może jestem za mało gadżeciarski :D Bardziej zależałoby mi na tym co ma w środku i niekoniecznie potrzebuję płacić za markę a w tej cenie domyślam się, że można kupić coś równie dobrego a może nawet lepszego innej marki.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od grudnia korzystam z Nexus'a 7 3G i również mogę polecić, ale bez pokrowca (?) (oryginalnego), gdyż fatalnie są zorganizowane przyciski i same się wciskają, trzeba dbać o to, żeby pokrowiec lekko przy przyciskach odstawał od samej obudowy. :-)

Zapraszamy na irca - #seo na ircnecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od grudnia korzystam z Nexus'a 7 3G

Testowałem i też mogę polecić z całego serca :)

A osoby, które sie zdecydują na Nexusa niech lepiej sobie założą konta w Google Play USA i na nim zrobią pierwsze uruchomienie o ile promocja jeszcze w tym roku działa dawali 1 film za darmo i 25$ kredytu :)

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tanie tablety, to ostatnio bawiłem się znajomego Shogunem:

https://www.shiru.pl/Produkty,77/Shogun/Shogun_10

Był bardzo fajny, wszystko działało jak należy do czasu aż padł - tzn po tygodniu od zakupu. Czas naprawy na reklamacji ponad miesiąc, więc sam musisz ocenić czy warto.

BlackPress.pl - Automatyczna dodawarka do precli [Najtańsza na rynku - wystawiamy FV]

BlackPress.pl na forum PiO

Darmowa mieszarka synonimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę polską produkcję firmy Manta, a konkretnie produkt MID06N 10''. Na necie wiele bluzgów w niego leci, jednak większość z nich dotyczy andruta 2.x (czy tam 3.x), po aktualizacji do 4.0 (mój miał już 4 przy zakupie), tablet śmiga aż miło. Gry może nie działają jak rakieta, ale do internetu/filmów/worda starczy. A cena też dość przyjazna bo we wrześniu zapłaciłem za niego w promocji 450 (?) zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak założyć konto na Google Play USA?

co do etui, to ja mam te oficjalne od Asusa i wszystko jest dobrze spasowane, nie mam problemu z przyciskami, chociaż kupię sobie chyba jakieś takie z smart cover na Alledrogo

z tymi fikcyjnymi danymi to uważaj, zwłaszcza jeśli chcesz kupować aplikację, możesz użyć już posiadane konto, wchodzisz sklep Google play> podajesz dane czyli dodajesz konto> a potem masz już instrukcję ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules te dane muszą byc fikcyjne bo muszą miec kod pocztowy i adres z USA. Ja mam 3 konta Apple ID (USA, PL i UK) wszędzie dane fikcyjne (poza polskim) trzyma sie juz dobre 2-3 lata wszystko.

Jakub Jaworowicz

Zobacz mój Blog o WordPress i Marketingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności