Skocz do zawartości

Jaki wybrać Tablet


Huggo

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zdecyduje się na tego Asusa https://allegro.pl/tablet-asus-eee-pad-transformer-tf300t-16gb-wifi-i2985268977.html w sumie więcej niż 1k, ale nie znalazłem nic ciekawszego w niższych cenach.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W niższych cenach nie znajdziesz nic ciekawego. Wybór może być, za sprawą procesora. Jednak minus za brak modemu 3G.

Dla mnie osobiście to podstawa.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ogólnie nie potrzebuję modemu, bo na wyjazdy i tak mam go w kieszeni ;) Dlatego wifi w zupełności wystarczy.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić tego:

https://pl.asus.com/Eee/Eee_Pad/Eee_Pad_Transformer_TF101/

Starszy model, ale chyba najbardziej udana, a w połączeniu z klawiaturą po prostu mailna :)

Chciałem, go zmienić na coś nowszego i z 3G, też tak na początku myślałem, że po co mi to,

nawet w obecnych czasach gdzie można kupić modem na 3G za 200zł.. albo zrobić HOTSpota z telefonu..

..a i tak brakuje 3G :)

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem kupić tańszy model: Ainol Elf 2 II.

Jednak zmieniłem zdanie i kupiłem droższego Samsung Ggalaxy Tab 7.2.0 oczywiście obowiązkowo z 3G. Oprócz 7' tabletka jest dodatkowo tel. kom. Dzięki temu powstaje takie "małe mobile biuro". Co do samego tabletka, poręczny w obsłudze + w miarę dobra bateria (trzyma 2 dni przy średnim użytkowaniu). Cóż, zostaje mi tylko polecić.

*****

Pozycjonowanie Zielona Góra

Rzetelne pozycjonowanie. Gwarantowane efekty.

Strategia "anty Panda & Penguin".

www.seoagent.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie dzwonienia z 7", to wygląda co najmniej komicznie.

Kiepsko u Ciebie z wyobraźnią, ja często korzystam z funkcji telefonu w tablecie.

Myślisz, że tablet przykłada się do ucha jak zwykły tel.? :) A od czego są słuchawki bluetooth? :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności