Skocz do zawartości

Najpopularniejsze rozszerzenia do Chroma


Kornelius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sposób w dzisiejszych czasach wiedzieć o wszystkim a tym bardziej przetestować. Postanowiłem trochę częściej używać Chroma. W Firefoxie używałem 2-3 dodatki ale pewnie nie wiem o wielkiej ilości innych fajnych rozszerzeń czy też dodatków NIE KONIECZNIE związanych z pozycjonowaniem.

Jakich najczęściej używacie, co wam przydaje się z rozszerzeń do Chrome ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja, niepełna lista, których używam:

LastPass

Google Reader Checker

Speed Dial

SEOquake

Web Developer

Diigo: Bookmark, Archive, Highlight

Shortcuts for Google Services

TabCloud

Google Chrome to Phone

Silver Bird (klient Twittera)

Rozszerzenia do wysyłki/odczytu strony w Pockecie - Postponer Adder i Postponer Manager

Enhanced History

instant translate

Minimize Chrome to tray

I AdBlock, ScrollTotop, Stop Autoplay for YouTube, coś do szybkiego subskrybowania RSSów, etc...

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić:

RSS Feed Reader - bardzo prosty i przyjazny czytnik RSS (a bardziej "informator" o nowościach na zdefiniowanych stronach)

SEO for Chrome - całkiem fajny bajer. Za pomocą jednego przycisku, jesteśmy w stanie wyświetlić w jednym okienku różne przydatne informacje np. Alexa Rank, informacje o backlinkach, PR, zaindeksowanych stronach etc.

Wappalyzer - dodatek informujący nas o platformach/CMSach/Frameworkach używanych na danej stronie

Local Read it Later - prosty dodatek a la "Do przeczytania na później" ;)

Lingapp for Chrome - tłumacz słówek j. ang. Jeżeli nie znamy danego słówka, wystarczy na niego kliknąć dwa razy ;)

Pendule- zestaw bajerów niezbędnych każdemu Web-Majsterkowiczowi ;) M.in. linijka, color picker, opcja testowania strony na różnych rozdzielczościach etc.

Screen Capture - dodatek umożliwiający nam zapisywanie stron i ich fragmentów jako obrazki :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie co jakiś czas zmieniam motywy graficzne Chrome'a, ciekawe są bardzo, szczególnie te "tworzone przez artystów" - jest tam chyba taka, albo podobna zakładka w sklepie, a z wtyczek funkcjonalnych najczęściej:

ColorZilla - kod koloru, przydatne jak ręcznie definiuję;

Firebug - podglądacz kodu.

no i pagerank checker'a też mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności