Skocz do zawartości

Jak się na to zapatrujecie ?


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Pomyślałem sobie o jednej rzeczy, a mianowicie po rozmowie z moim b. dobry znajomy, który pracuje w siedzibie Google. Powstał pomysł, że może udałoby się zorganizować jakieś szkolenie z AdSense. Również można byłoby to połączyć z jakimś spotkaniem ludzi z branży SEO. Dlatego od siebie mógłbym zaproponować nocleg w moim pensjonacie po najniższej cenie, wówczas byłaby możliwość wypicia wspólnie jakiegoś drinka i przeprowadzenia "dyskusji" po szkoleniowej :)

Tylko nie jestem zorientowany czy SEOwcy potrzebują szkoleń z AdSense.

Zapraszam do dyskusji i temat pozostawiam otwarty :)

Pozdrawiam

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soprano nie musisz wierzyć :)

Ja się tylko pytam, czy takie coś ma sens? Czy ktoś w ogóle potrzebuje szkolenia bo bez sensu zawracać jemu głowę, żeby przyleciał dla 2 osób...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj trochę czasu wszystkim a myślę, że wyklaruje się sensowna odpowiedź na Twoje pytanie. IMHO mam obawy czy to wypali...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Nikonem :) Dawno Ciebie nie widziałem albo dawno mnie nie było :)

To jest temat założony w celu aby się dowiedzieć czy jest zainteresowanie takim szkoleniem.

Nie zależy mi na tym, czy ktoś mi wierzy czy nie. Mnie interesują konkrety czy ma to sens czy nie...

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTh00r zaglądam na PIO ale rzadko ostatnio piszę z powodu braku czasu.

Odpowiadając na Twoje pytanie G. powinno być zainteresowane odzyskaniem wpływu z reklam partnerskich. Ja jako reklamodawca nie jestem zainteresowany taką formą reklamy w obecnej formie, na gównianych stronach nie powiązanych z reklamowanym produktem. Dlatego od lat korzystam z adwords z pominięciem partnerów Google. To moje zdanie ale opłacalność prowadzenia określonego rodzaju kampani może być uzależniona od grupy docelowej.

e: @Kornelius, nie tylko Ty piszesz z telefonu :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim tez nie dlatego ze szkolenia prowadzone przez pracownikow Google wprowadzaja wiecej zametu jak informacji.

Byly webinary, soprano tez uczestniczyl ... i co sie dowiedzielismy ... NULL, no moze ze racje ma jak zwykle gooru forum stojacy po jasnej stronie mocy.

Rozmowa jak z Mattem Ściemniaczem ;) Jakbym mial zaplacic za to to sorry ...

I czytając powyższe wypowiedzi widać że zaufanie do pracowników Googla jest mniej więcej takie jak obecnie do premiera ;)

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności