Skocz do zawartości

Mała pożyczka - 50 pln, gdzie?


pbupbu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

teraz chyba wszyscy wiedza jak ty tej kasy potrzebujesz :D
Opowiem historie z mojego życia. Mailem taki okres dawno dawno temu kiedy studiowałem, zona tez a mielimy już dziecko i brakowało na podstawowe rzeczy takie jak mleko dla dziecka, opłatę za media i ta. Poszedłem na stacje kolejowa gdzie rozładowują towarowe wagony żeby rozładowywać rożne rzeczy za pieniędzy (marne, ale na pewno na mleko dziecku wystarczyło by i na obiad), oczywiście była ekipa stalą, ale kiedy zobaczyli ze naprawdę nie che na wódkę, a potrzebuje kasy pilnie to przyjęli mnie do ekipy i dzielili się po równo. I tak przez jakiś czas w dzień studiowałem, w nocy rozładowałem wagony. Rodicy moje wcale nie są biednymi ludzmi, ale mi było wstyd prosić wlasnych rodziców te pieniądze, bo wiem że jeśli mam rodzinę i dziecko to muszę sam zarobić na nich i na siebie, było mi wstyd prosić u rodziców, a co u obcych ludzi. Jeśli Tobie nie wstyd na otwartym forum prosić 50zl, a ofertę otrzymania tych 50 zł w jeden dzień legalnie wyśmiewasz, nu to ja nie mam więcej pytań, reszta chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby tą wypowiedź Maxa większość wzięła sobie do serca.

Natomiast postawa pbupbu mhm... szkoda klawiatury...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy zauważyłeś ale jest zasadnicza różnica pomiędzy prośbą a propozycją

pozdrawiam

szczerze, to tyle tu cwaniactwa wkoło, patrząc chociażby na jeden temat na tym forum, ze nikt tu z Tobą nie powinien ubić muchy w kiblu, poza tym 50 zl to od byle dalekiej rodziny idzie pożyczyć, skoro żebrzesz tutaj, to znaczy, że nawet rodzina Ci nie ufa

temat do zamkniecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dostałeś ofertę 100% razy tańszą, i jej nie wykorzystałeś, czyli te pieniądze nie są ci potrzebne na ważny cel, nie jesteś głodny, nie wiesz czym jest życie, bo nikt zdrowo myślący, nie poświęciłby pożyczki gdzie za 50 oddajesz 3 razy tyle, zamiast poświęcić 1 dzień na 50 zł,

i tak właśnie panie Max wygląda życie człowieka, który z niejednego pieca jak chleb

podziw i szacunek :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak kiedyś za młodego - koniec liceum - chodziło się od budowy do budowy i szukało pracy za pomocnika, pamiętam w roku 98-99, za 12h, przy łopacie i betoniarce 50 zł było.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności