Skocz do zawartości

[kill]Uczniowie zlizują bitą śmietanę z kolan księdza[/kill]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Normalne otrzęsiny, ja miałem jeszcze gorszą przeprawę w szkole średniej,co was nigdy nie chrzcili na kociaka? pewnie problemem jest to, że ksiądz ściągnął sukienkę masakra,dobrze, że ja ze swoim piłem na pielgrzymce dla maturzystów, czy na własnej studniówce, i nawet tańczył przytulańce z koleżankami, a na religii pozwalał oglądać thiller siedem, bo dzisiaj, to większość ludzi, tylko narzeka a się nie bawi ;)

Debilizmem jest, to krytykować tradycje, która ma więcej lat niż wy

ps dlaczego księża a nie inni nauczyciele? gimnazjum salezjańskie

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt zamieszałem. Nie doczytałem artykułu bo fotka mnie dobiła.

Herkules - Debilizmem jest, to krytykować tradycje, która ma więcej lat niż wy

Debilizmem jest łykać wszystko bez słowa sprzeciwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście gdzieniegdzie słychać teksty o pedofilii... :)

- Księże dobrodzieju, jakaś ch**owa ta śmietana!

- Liż nie pi***ol!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie okazało się, że bita śmietana była kremem do golenia, a lizanie było przebiciem się przez krem i ubabraniem przy okazji twarzy. Pewnie chodziło o oddanie pokłonu czy coś w tym stylu. Dalej debilne, ale wydźwięk nieco inny. Jednak prawda miałaby mniej odsłon w portalach informacyjnych.

https://gimnazjum-lubin.salezjanie.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie debilne jest w ogóle robienie tego czegoś na klęczkach przed dorosłym facetem, a to czy to był ksiądz czy Ojciec Dyrektor czy ktokolwiek inny jest drugoplanowe ;), dziwię się, że się ludzie dziwią iż w ten sposób jest to pokazywane, przecież każdy doskonale wie, że bez kontrowersji nie ma mediów. Tylko kiedy ten mechanizm działa to nagle jakaś obronna postawa się załącza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stoi nad Tobą z batem i zmusza do czytania?

Temat jest ciekawy, bo nie dotyczy głupich zabaw dorosłych, którzy mają swoje rozumy i robią to z własnej woli, tylko dzieci. A dzieci zrobią to co im szkoła każe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na koloniach chrzest wyglądał podobnie. Piło się mieszanki z ketczupu i pasty do zębów, obrywało się zimną wodą, było też coś podobnego i nikt nie robił z tego wielkiego halo. Było zabawnie i raczej każdy miło to wspomina. Niektórzy chyba na siłę próbują wczuć się w sytuację.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziałem pianki do golenia w takim opakowaniu

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-wroclaw,44/prokuratura-zbada-otrzesiny-w-gimnazjum-salezjanskim,277661.html

;) otrzęsiny otrzęsinami ale chyba jak już ktoś chciał coś z kogoś zlizywac to lepiej byłoby aby zlizywano tą śmietanę ze starszego kolegi a nie nauczyciela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności