Skocz do zawartości

Mega troll


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne wiecie niedawno pan JKM zbulwersował wiele osób swoimi wypowiedziami dotyczącymi niepełnosprawnych.

Ten temat podchwycił jeden ze znanych vlogerów:

Oczywiście to nie jest żaden szczyt trollingu. Szczytem są przeprosiny zamieszczone przez niego:

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden ze znanych vlogerów

hehehe dobre znanych? fajną ma narzutkę ;)

inwalidą jest ten który się za takiego uważa, czy nie mając własnych zębów nie możesz mieć pięknego uśmiechu? czy nie mając nogi nie możesz biec? marzyć? robić to co każdy? lecieć samolotem, zrobić fikołka, wypić piwo, mieć dzieci?

u mnie w pracy się rajcują ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YCiY1y3uJ3o&list=PL0A6B90345D2B1486&index=1&feature=plcp

albo ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze słyszę? "Ogarnij się" to seria humorystyczna? To dziwny to humor (a może "chómor"), bo ja ani razu się nie roześmiałem. Pieprzony prostak, i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności