Skocz do zawartości

verifiedchecker.com ?


Leszczu

Rekomendowane odpowiedzi

@tomek_25

Myślę, że miałem więcej szczęścia, bo problemy pojawiły mi się w niedzielę a nie w czwartek i ich serwer zwracał 503.

Ty napisałeś, że już w piątek strona mBanku przestała się ładować, pewnie już wtedy mieli za duże obciążenie. Podejrzewam, że od środy/czwartku przeprowadzili masową akcję, która przerosła ich oczekiwania.

Być może gdybym był na Twoim miejscu też bym się na to nabrał, trudno powiedzieć.

W każdym razie współczuję i życzę powodzenia.

Myślę, że masz spore szanse odzyskać pieniądze.

Bank w takich wypadkach przeważnie stara się sprawę wyciszyć.

Wolą stracić parę złotych niż ryzykować panikę wśród klientów.

Napisz na forum jeśli robiliby Ci w mBanku jakieś problemy ze zwrotem pieniędzy - pomożemy nagłośnić sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale zaraz, skoro kolega dostał info po POLSKU to znaczy, że świnia pochodzi z naszej zagrody! Wydaje mi się, że problem w jej uchwyceniu nie będzie duży. Jak sądzicie?

Zjadłbym karkówki z grila ;) "Jestę wegetarianinę."

Jak już to czytasz to zobacz moje PUFY, może coś dla siebie wybierzesz ;)

Napisz, że jesteś z PIO a wysyłkę masz gratis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak:

miałem wtedy 25 otwartych kart w przeglądarce plus 3 rozmowy skype :) plus jeszcze mail plus miałem jeszcze konto bankowe sprawdzić i.........zonk.Nie przyuważyłem i tyle...

Nie będę siebie mimo to usprawiedliwiać.

Jeśli na kogoś tu naskoczyłem to przepraszam-poradzę sobie :).

Dzięki za informacje

Z mojej strony uważam sprawę za zakończoną dalej poradzę sobie już sam :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w odzyskaniu kasy ;) swoją drogą, gdzieś tu wrzucałem już info, że pisali o tym, 28 września

https://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Masz-konto-w-tym-banku-Uwazaj-na-nowy-atak,wid,14966591,wiadomosc.html

co do reklamacji, to radziłbym się uzbroić w cierpliwość mają na to, jak zawsze 30 dni :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż zobaczymy-jest to niewątpliwie wyrafinowana forma phisingu przez trojana (zawsze phising leciał przez @ =kliknij w link).

Nie byłem na bieżąco :).

Ale tak jak mówiłem biorę odpowiedzialność na siebie.Zobaczę co z tego wyjdzie ;) i powalczę.

PS Zobaczę też jak zachowa się bank=równo 5lat mija odkąd korzystam z ich usług i sporo depozytów przewalilo się przez moje konto...;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności