Skocz do zawartości

Czy busem może jeździć osoba z kat.B ?


Marches

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze na kat. B mozna jezdzic busikami typu Volkswagen Transporter czy Mercedes Vito. Na wieksze gabarytowo samochody typu Ford Transit kat. B nie wystarcza.

Tylko jeden model Transita, z przedłużonym nadwoziem odpada, bo ma dopuszczalną masę do 4600. Cała reszta do 3490.

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blizzarder, fordem transitem można na kat. B

Tak samo jest z Renault Master, Opel Movano, Mercedes Sprinter, VW LT XX (numerkow nie pamietam).

Osobiście jeżdżę codziennie Masterkiem i Sprinterkiem a mam tylko prawko kat. B i 13 punktów na koncie.

Masterek ma ładowności coś kolo 1300, ale spokojnie wlazło ponad 1,6 tonki ubrań :P

A samochody wymieniłem te co miałem i mam

Edit:

RafalafaR mnie uprzedził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze na kat. B mozna jezdzic busikami typu Volkswagen Transporter czy Mercedes Vito. Na wieksze gabarytowo samochody typu Ford Transit kat. B nie wystarcza.

co Ty powiesz, jeździlem dwa lata w DPD Transitem maxem (max dlugi i wysoki), zlapalem kilka mandatow i jakos zaden policjant nie zwrocil mi uwagi, ze nie moge jezdzic takim samochodem majac tylko kat. B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności