Skocz do zawartości

Bezczelny spam na maila od PiO :)


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

co do kojotkowego infa o blogu itp

Pomyślcie czy nie rejestrowaliście się na blogu jego, w celu "odkrycia" kawałków wpisów, bo pewnie to cała tajemnica ;d (przynajmniej żywię taką nadzieję)

co do MM - trzeba przyznać jedno, że niedługo otworzy się lodówkę i wyskoczy MM, ale coby nie sądzić o sofcie, uważam, że jedna ze skuteczniej przeprowadzanych sprzedaży softu :)

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie Piotr Kiper wraz z zespołem Omni

Najmocniej przepraszamy jesli dostales tego maila drugi raz. Nie traktuj tego prosze jako masowy spam/jakikolwiek spam. Jeszcze raz przepraszam Piotr Kiper

A może po prostu nie spamuj to nie będę miał czego traktować jako spam. Żenada, tymbardziej, żę nie jestem klientem i nigdy nie byłem żadnego omnigófna a dostaje maile typu:

"W związku z przeniesieniem systemu licencyjnego na nowy serwer oraz zmianami w samym systemie licencyjnym jest wymagane pobranie nowego klucza licencyjnego dla oprogramowania Omni licencja.zl (nie dotyczy klientów którzy posiadają OmniSPEED – ta aplikacja działa już na nowym systemie)"

Panowie nie tędy droga, rozumiem że chcecie zachęcić wszystkich do korzystania ze swoich wynalazków. W takim razie nie tędy droga :nonono:

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam ;) taki spam to nic mam ofertę pracy dla zainteresowanych :)

Praca na terytorium Polski!

W zwiazku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracownikow.

Zarobki od 2600 Euro plus prowizja od kazdej transakcji. Praca w niepelnym

wymiarze godzin, elastyczny grafik. Mozliwosc pogodzenia z praca na innym

etacie. Szkolenie na koszt firmy w trakcie wykonywania obowiazkow

sluzbowych.

Wymagania:

- Ukonczone 23 lata

- Miejsce stalego zamieszkania na terytorium Polski

- Podstawowa znajomosc jezyka angielskiego

- Biegla obsluga komputera

Otrzymaja Panstwo pelna informacje o proponowanej pracy wysylajac wiadomosc

na adres e-mail: contact@mysshopp.com

Z powazaniem,

Taras Kirillowicz

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie maili od omni nie ma możliwości technicznej żeby ktoś dostał maila bez pod stawnie

@zoreander - podaj maila to powiem Ci dokładnie w który dzień i w której minucie założyłeś konto na omniworld.pl i zgodnie z regulaminem sklepu otrzymałeś maila z informacją o tym co się dzieje z tematem softów - dodam jeszcze że jest to pierwszy mail jaki dostałeś od nas gdyż nie praktykujemy technik spamowania na maila i sam dostaję piany jak ktoś mi maila spamuje (twierdzisz że nie jesteś klientem więc trzeba było konta nie zakładać w sklepie bo informacja jest kierowana TYLKO do naszych klientów - po założeniu konta należało napisać do nas że nie będziesz nic kupował i żeby konto skasować)

Tak więc uważaj proszę na słowa jakie kierujesz pod adresem moim i firmy

@Marches - też rozmijasz się z prawdą gdyż mail jaki dostałeś jest kierowany TYLKO do czytelników mojego bloga - podaj maila to ci powiem dzień , godzinę kiedy założyłeś konto na blogu i kiedy kliknąłeś na link aktywacyjny i kiedy ostatni raz się logowałeś - też otrzymałeś pierwszego maila od nas z informacją że wracamy po przerwie do pisania artykułów + streszczenia tych artykułów. Jeśli nie chcesz czytać bloga i przeszkadza Ci jeden mail na rok czasu to skasuj konto (napisz do mnie i po kłopocie) - powtórzę jeszcze raz mail jest skierowany TYLKO do czytelników bloga i jak sam zacytowałeś maila zawiera TYLKO informacje o tym co jest nowego na blogu - nie pasuje to drogę znasz

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potem jest płacz i narzekanie że kojotek maila nie wyśle tylko ciach i konto zablokowane lub soft przestał działać - powód podaje się lewego maila :P

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj maila to powiem Ci dokładnie w który dzień i w której minucie założyłeś konto na omniworld.pl i zgodnie z regulaminem sklepu otrzymałeś maila z informacją o tym co się dzieje z tematem softów

No no no :nonono:

1. Nie ma w regulaminie nic o tym, że zakładając konto zgadzam się na otrzymywanie maili o produktach, nie ma także nic o tym podczas rejestracji https://omnipanel.pl/panel/register.

2. Zgodnie z prawem musi być możliwość wypisania się w każdym momencie co jest realizowane zwykle przez pozostawienie na dole odnośnika typu unsuscribe, Ty takiej możliwości niestety nie udostępniasz . Wypadałoby dodać na końcu "Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać korespondencji.." oraz link do wypisania się.

3. Jakiekolwiek konto u Ciebie posiadałem w omniworld.. nie działa "Błędny e-mail i/lub hasło!" .

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, zeby nie bylo ze pisalem tam ogolnie o MM, a teraz zawezam do wersji Basic - na wersji Standard tez mozna tworzyc masowo strony zgodnie z wytycznymi, wystarczy uzyc importu tekstow z xml, a unikalny content to główna z wytycznych.

srutututu -nawet recenzja w komputer świat, pc world komputer i gazecie wyborczej ci nie pomoże :P

stawiasz stronki żeby manipulować wynikami wyszukiwania -łamiesz wytyczne

odpuść sobie polemikę po prostu rób kasę na tym co robisz (nieświadomych) i nie próbuj pociskam świadomym kitu że jak sobie 100 stronek postawie (arty poziom precel) i wciśniete na siłe linki to to będzie zgodne z wytycznymi google :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie szczere pytanie czy ten "spam" przeszkadza codziennie 30 meili z różnych portali kredytów, zakupów grupowych itd

a ja tak prostym tokiem rozumowania jak chłop

"Ktoś kupił, by dać innym zarobić" logiczne ?

niedługo jak ktoś powie, że sąsiad ma złe ziemniaki, bo pierogi z nich ruskie złe wyszły (to się będą oceniać w granicach od marketingu z sąsiadem po blogi w sieci, i wyjdzie, że wyszły takie a nie inne, bo każdy "piekarz z innego młyna bierze mąkę" ale efekt ten sam)

a przecież usunąć (3 sekundy roboty) wystarczy proste działanie bez takiego męskiego jak to mówią "spuszczania"

pamiętajmy, że to na czym ma się skupiać nasza uwaga i szczęście jest bliżej nas, niż dalej

Miłego wieczorka

(nie ma to jak w robocie 24 cisnąć, przy pełnej koncentracji ;)

trudno mi zrozumieć jedno, to samo środowisko, to same działanie, a tyle negatywnej energii ;)

a jak takie z was bohatery to zróbcie jak Azjatka ;)

https://www.youtube.com/watch?v=YSBGZDm3nPU&feature=related

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoreander - chłopie zgodnie z prawem to dotyczy ofert handlowych, a ja Ci żadnej oferty handlowej nie wysłałem i tez napisałem

po założeniu konta należało napisać do nas że nie będziesz nic kupował i żeby konto skasować)

Konto założyłeś w starym sklepie który był pod adresem omniworld,pl i już teraz nie jest dostępny więc jak pisałem już wcześniej

....należało napisać ...... żeby konto skasować

Skorzystaj z PW podaj maila i już więcej razy nie dostaniesz od nas maila - jak sam napisałeś nie jesteś naszym klientem i ten mail nie jest kierowany do Ciebie (nie potrzebuję pisać do x osób żeby się pochwalić że coś zmieniamy)

PS: Czytaj na przyszłość regulaminy w sklepach jakie są i jak korzystasz z prestashop na przyszłość po zalogowaniu się na konto ustaw sobie w opcjach że nie chcesz otrzymywać maili informacyjnych o produktach

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Ci żadnej oferty handlowej nie wysłałem

Rozumiem, że teraz nie wiesz nawet co wysyłałeś:

Dodatkowo chcielibyśmy Państwa poinformować o możliwości wzięcia udziału w warsztatach seo poświęconych tematowi: „Jak korzystać z narzędzi SEO do obrony przed aktualizacjami w Google”

Warsztaty są skierowane do wszystkich osób które wykorzystują automaty w pracy z stronami klientów czy też zaplecza – koszt takiego szkolenia jest bardzo niski od 250 zł + darmowe oprogramowanie Omni (cena warsztatów podnosi się w raz z zbliżającym się terminem szkolenia)

Przesyłam maila i czekam na usunięcie z bazy.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że sprawa się wyjaśniła i gdybyś wcześniej napisał że nie używasz konta na pewno maila byś nie dostał - jak pisałem wcześniej nie toleruję sam spamy i nigdy nie wysyłam maili żeby coś reklamować (tylko w tym celu)

Zresztą sam wiesz od kiedy masz konto (mogę sprawdzić jak chcesz) i wiesz też że wcześniej nic od nas nie dostałeś, tak wiec nie rozumiem do końca czemu się tak bulwersujesz na publicznym zamiast napisać i zapytać skąd i dlaczego dostałeś takiego maila na PW i załatwić sprawę szybko i skutecznie

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności