Skocz do zawartości

Nowa wyszukiwarka Microsoftu.


Kazur

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbujcie ten shit na jakimś starszym komputerze! - równie dobrze mogli to zrobić we fleszu ;)

Tak efektywnego pożeracza zasobów dawno nie widziałem i to wszelkich zasobów, czyli pasmo plus procesor i pamięć komputera. A wielbiciele konsol tekstowych już mają ten serwis z czachy :D

Całość jest nastawiona na klikających ćwierćinteligentów z USA używających wspaniałych sytemów Vista i tym podobnych.

Ale wersja 3.0 tego serwisu prawdopodobnie zagrozi Googlom jeśli G. nic nie wymysli nowego. Prawie wszystkie wersje 3.0 czegokolwiek z Microsoftu wycinały konkurencję albo były przynajmniej początkiem końca konkurencji ;)

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie ten shit na jakimś starszym komputerze! - równie dobrze mogli to zrobić we fleszu ;)

Tak efektywnego pożeracza zasobów dawno nie widziałem i to wszelkich zasobów, czyli pasmo plus procesor i pamięć komputera. A wielbiciele konsol tekstowych już mają ten serwis z czachy :D

Całość jest nastawiona na klikających ćwierćinteligentów z USA używających wspaniałych sytemów Vista i tym podobnych.

Ale wersja 3.0 tego serwisu prawdopodobnie zagrozi Googlom jeśli G. nic nie wymysli nowego. Prawie wszystkie wersje 3.0 czegokolwiek z Microsoftu wycinały konkurencję albo były przynajmniej początkiem końca konkurencji ;)

Poszukaj w gazetkach około roku 2001 - czy 2002 (dokładnie nie pamiętam). Wtedy M$ mówił, że w ciągu roku "nakryje czapką google" jak tylki "uruchomi swoją superwyszukiwarkę MSN". Natychmiast kilka tysięcy analityków zaczęło "szczekać" - "googli już nie ma bo M$ nakryje ich czapką" W zasadzie dlaczego miałoby tak się nie stać ? W końcu w M$ zawsze było "Jak nie kupić to ukraść albo chociaż zablokować" i stał się mały "cud" - na razie M$ ma na tym polu same porażki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzam referersow to pokazuje mi sie samo live.com

nie widac po jakim hasle ktos wszedl na moja strone

a to wg mnie duzy minus

wyniki mi sie podobaja :D

ale zgadzam sie ze przy tym sposobie wuswietlania wynikow liczyc sie beda miejsca od 1 do max 20 dalej juz nikt nie bedzie skrolowal

predzej zmieni haslo szukania

[bilety lotnicze] [strony www poznań]

"No se ganó Zamora en una hora"

Masz wolne domeny? Zaparkuj je! i zarabiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w gazetkach około roku 2001 ...

Eee, ja nie pisałem tego o czym pisze czy mówi MS, opisałem tylko rzeczywistość - wersji 3.0 MSNa nie ma, nie było i już nie będzie :D

Zauważ: siłą Googli była jakość wyników, prostota i wynikające stąd wsparcie szerokiej rzeszy internautów, tych bardziej świadomych tego co robią - przełożyło się to na ogromny sukces finansowy. Ale te wsparcie się kończy, zaczyna się frustracja i poszukiwanie nowych możliwości.

Siłą MS jest prawie monopol w dziedzinie OS, w biurkowych to jest już monopol, zintegrują swoje live z OS i 90% przygłupów będzie klikać tam gdzie im MS pozwoli. Frustracja i poszukiwania trwają, niestety bez rezultatu!

Oczywiście te całe live to na razie shit, ale do czasu jak myślę, za duża kasa i za duża władza tkwi w wyszukiwarkach.

Z kolei G. wchodzi powoli na teren MS i szykuje się prawdziwa wojna gigantów z chwilową korzyścią dla nas, gorzej, że ktoś z nich wygra i będzie superkicha ;)

A listy firm które MS wykończył lub przejął szkoda cytować bo to są tysiące pozycji!

Nie przesądzam zwycięstwa którejś ze stron, tym bardziej, że ostatecznie może być tak jak z np. Apple (swego czasu MS uratował Appla przed bankructwem, a wtedy był to poważny konkurent dla MS) albo strategiczna fuzja w przypadku zbyt dużych strat w wojnie. Ostatecznie liczy sie tylko kasa i władza.

Edit: Jeśli ktoś nie wie, to niech się dowie, że MS ma liczony w miliardach dolarów roczny budżet na rozwój nowych technologii i ten budżet jest zdecydowanie większy od rocznego budżetu na rozwój całej polskiej nauki! - tragedia po prostu ;)

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odkurzam temat :) i co teraz powiecie o tym live.com - jak widzę już i po polskiemu można się komunikować. Zaobserwowałem też że wyniki wyszukiwania są podobne do msna - jedynie tutaj znacznie szybciej reaguje na zmiany - można przewidywać jak się ułoży pozycja w msnie (patrząc na live.com) po jakiś 3 dniach na msn-IE :D wyniki się upodabniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności