Skocz do zawartości

wielka moc małej liczby linków


Rekomendowane odpowiedzi

...... Ahrefs.com pokazuje niecałe 300 BL. Z tego co widzę raczej śmieciowych. Jak popatrzeć na strony znajdującej się poniżej np. www.atfconsulting.eu z 4 tys. BL, to muszę przyznać, że wykracza to poza moje pojmowanie. .....

bo linki to nie wszystko to tylko jeden z czynników jaki google bierze pod uwagę

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie fahofiec ma rację, to zasługa plików DOC i PDF

Jak zwykle opóźnienie 1,5 roku w stosunku do reszty świata....może mi ktoś przypomni kiedy wyszła backlinktopia? :)

edit sam sobie sprawdziłem: June 2011

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle opóźnienie 1,5 roku w stosunku do reszty świata....może mi ktoś przypomni kiedy wyszła backlinktopia? :)

edit sam sobie sprawdziłem: June 2011

Jeśli mnie pamięć nie myli najlepszy przykład pozycjonowania zaprezentowali Aztekowie a potem Egipcjanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta strona jest jeszcze całkiem spoko, mimo że powstała jak podaje informacja w stopce na bazie ogólnodostępnych, kopiowanych tekstów z innych stron, ale przynajmniej ma treść. Od wprowadzenia pingwina widzę od kilku miesięcy na top 1 między innymi zaindeksowany błąd serwera - wyświetlający się w serpach jako błąd serwera (od kilku miesięcy)... albo gdzie indziej strona składająca się z obrazka, zero treści informująca, że serwis został przeniesiony (pewnie 5 lat temu) i link do innej domeny i to ot cały serwis, podkreślam, że to są pierwsze miejsca na dość popularne frazy.

Pomijając też jak bardzo pingwinowi smakują niepodlinkowane zaplecza, że na super trudne frazy czasem wychodzą w top 10, no i gustuje też w zaindeksowanych wynikach wyszukiwania i tagach z zumi i panoramy firm. To są teraz te wartościowe strony do których nie ma linków, czymś musieli zapchać dziury powstałe po normalnych stronach, które spadają, no i na tyle im wyszła ta walka z pozycjonowaniem - poprawa jakości wyników- prfeee heh, mogą sobie pisać jak cudowne wyniki są po pingwinie, ale chyba nikt ślepy nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przy takiej konkurencji, to po ostatnich zwierzaczkach, nawet śmieciówka będzię w TOP3.

Aż się dziwię, że nikt tej niszy jeszcze nie zabudował, przez 4 lata.

Po prostu strona ma wartościowy content, podlinkowana kilkoma mocnymi linkami. A Wiki... chciałbym móc konkurować tylko z takimi stronami...

PDF, DOC, można to powiększyć o wszelkie dostępne "rozszerzenia programów" , a macie kolejną niszę do zagospodarowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli mnie pamięć nie myli najlepszy przykład pozycjonowania zaprezentowali Aztekowie a potem Egipcjanie.

Jesteś pewien? Hindusi ich chyba przebili wydając ponadczasowy poradnik pozycji Kamasutra (w wolnym tłumaczeniu chyba "Seo Jutra"...)

A ship in harbour is safe, but that is not what ships are built for...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności