Skocz do zawartości

Sony i Search Lab - FAIL - jak nie żebrać o linki :)


shpyo

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj chodzi o sposób w jaki to zostało zrobione. Jestem z firmy X i piszę w imieniu Y. Potem już tylko gorzej w mailu. Co innego gdy w mailu jest napisane, że to notka prasowa - w takim wypadku umieszczasz to lub nie. A tutaj takie kombinowanie na maxa, by umieścić tekst (z linkiem) na siłę.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Też nie widzę w tym nic złego. Zapytali czy ktoś zgodzi się na ich publikację - przecież można się nie zgodzić. Obadać czy tekst jest dobrej jakości, czy jakiś spamiór - bo czasem przecież mogą się zdarzyć wartościowe artykuły, które mają walory nie tylko kasowe. Niektórym się chyba w głowach poprzewracało - że teraz to wysłanie maila z zapytaniem traktują już jak wielką obrazę bo oni nie są zwykłymi internatuami... są blogerami ! ;)

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić, że google tutaj manipuluje ludźmi, jak zwykły gość (Kominek) szukając drogi do zarobienia WIĘKSZEJ kasy wpędził też wielu w maliny (zbulwersował)....

Co takiego złego zrobił ten przedstawiciel proszący o zamieszczenie artykułu ? Napisał gdzieś, że chce to za darmo ? Sprawa jest czysta i prosta - komin mógł napisać - spoko, ale to kosztuje 200 dolców, albo i 500 i dobili by targu.

Ale komin szuka jak zrobić aferę i wyciągnąć 10 razy tyle z sytuacji i zdobywa także tutaj stronnictwo zmanipulowanych ludzi......ech, że jak tak nie umiem sterować ludźmi.....

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to google za coś takiego (a nawet lżejszego) dało sobie samo filtra (dokładnie witrynie google chroma). Czy także w tym wypadku możemy liczyc na cos takiego?

W jakim swietle stawia to waszym zdaniem taką dużą i znaną agencję jak searchlab? Moim zdaniem pokazuje że są to spamerzy i praca dla dużych marek nie oznacza że znasz się na tym co robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał, ze Jacek trafił na blogerów, którzy nie są "sprzedajnymi dziwkami"

większej bzdury nie czytałem .... Szczególnie jeśli chodzi o tego kominka czy jak mu tam ...

Więc nawet nie wiesz o kogo chodzi a już go nazywasz sprzedajną dziwką???? Puknij się w łepetynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lojtas

Idź chłopie zjedz burgera .... Albo załóż pończoszki :) (bez urazy ale to tylko dwa przykłady i mam nadzieję, że zrozumiesz o co chodziło ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie warto dyskutować o tym SzlafRock? Czyli chcesz powiedzieć, ze wiesz lepiej jak naklaniać blogerów i webmasterów do posłuszeństwa? Przecież przez taką akcje ludzie znowu wyrobią sobie nienajlepsze zdanie o działaniach SEO w Polsce.

Nie warto dyskutować gdyż było to tylko grzeczne zapytanie o możliwość publikacji. Nie widzę w tym nic niezwykłego. Oczywiście, nasi rodzimi blogerzy chcieliby aby przed zapytaniem przyszedł przelew na konto i to w $$.

Nie znam lepszego sposobu na publikację wpisu od pytania do właściciela o możliwość zamieszczenia.

Właśnie. Wstyd, że przez takie akcje polskich blogerów można wyrobić sobie nienajlepsze zdanie o działaniach SEO w Polsce.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłbym się o lekkie podsumowanie - niektórym już się w dooopach poprzewracało jak zobaczyli, że ich wypociny czyta kilka tysięcy pokemonów ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"kominkowe pończochy" ? :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lepszego sposobu na publikację wpisu od pytania do właściciela o możliwość zamieszczenia.

No jasne, zapytać zawsze można, ale w jasny i klarowny sposób, a nie kombinować.

Właśnie. Wstyd, że przez takie akcje polskich blogerów można wyrobić sobie nienajlepsze zdanie o działaniach SEO w Polsce.

Jakie działania SEO taka opinia.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie na ich stronie przeczytałem "Jesteśmy pierwszym w Polsce autoryzowanym Partnerem MŚP Google AdWords."

No i teraz wszystko jasne wydajesz kupe kasy klientów na linki sponsorowane to możesz w seo robic sobnie co chcesz. Olewaj nasze zasady -dajesz nam kasę to możesz. Upupimy małego aby tobie nie prszeszkadxzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, zapytać zawsze można, ale w jasny i klarowny sposób, a nie kombinować.

Czy autor tego jakże nie etycznego pytania dostał odpowiedź? Czy jakikolwiek adresat próbował się porozumieć z autorem w celu np. wymiany artykułów, współpracy etc.?

W Twoim artykule nie widzę o tym wzmianki. Wiem, że łatwiej jest obsmarować działania niż dojść do porozumienia.

Dla mnie jest to zdecydowanie jeden z elementów zdobywania linków, typowe White Hat SEO zalecane przez G. :)

Okazuje się, że część ludzi z branży nie odrobiła lekcji.

Edit:

PS. Po 10 latach pozycjonowania i ja chyba muszę zacząć pisać bloga, kilka $ drogą nie chodzi. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności