Skocz do zawartości

Sony i Search Lab - FAIL - jak nie żebrać o linki :)


shpyo

Rekomendowane odpowiedzi

Wskazówki pracowników Google można sobie wydrukować na papierze nawigacyjnym używanym w toalecie. Interpretacja ich zmienia się w zależności od sytuacji kiedy im to pasuje kiedy nie. Także wpis gościnny który jest cacy za kilka tygodni okaże się wpisem kupionym który będzie be ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak to warto czytać PiO. Już byłem gotów się zgodzić (liczyłem na jakiś fajny artykuł na stronę). Niestety ten, który mi zaproponowano był dość słabej jakości i był bardzo krótki.

A co do tematu: Jeśli dostałbym rzeczywiście dobry content, to byłbym w stanie się zgodzić. Zamiast brać pieniądze za artykuł, dostaję gotowca (pod warunkiem że będzie dobry) i mogę w tym czasie zarobić na czymś innym (np. nie wymagającym wysiłku intelektualnego).

Pozostaje tylko kwestia jakie były intencje tego Pana.

Zapraszam na mojego bloga finansowego. Znajdziesz na nim m.in kurs seo dla blogerów i dowiesz się co to jest faktoring?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności