Skocz do zawartości

cpm24.pl


wmp3

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie dosyć, że proponowane zarobki mają się nijak do rzeczywistości (10 gr za 1000 wyświetleń to już między bajki można włożyć), to jeszcze zaczęli kraść z konta pieniądze... Dzisiaj ok 20.00 było ponad 5 zł, w tej chwili jest ładne.... 3.5 zł :D Podobne zdarzenie miałem już wcześniej tuż przed zleceniem wypłaty.

Jednym słowem żal.

Chyba już nie doczekam czasów kiedy to polskie firmy reklamowe będą działały na cywilizowanych zasadach. Właścicielom cpm24.pl dam jedną radę. Dajcie sobie spokój bo przez takich jak Wy cierpią niewinni, który z góry, często na samym starcie uważani są za [ nierzetelny partner ]ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Wypłata zrealizowana. Jednak z konta zniknęło dodatkowo ponad 50 zł pod tłumaczeniem sztucznego ruchu hehe. Współpracuję od lat z wieloma agencjami i takie cyrki jakie wyprawia cpm24 to już nie kradzież a żenada w polskim wykonaniu. Niestety, kto chce niech współpracuje ale ja mam dość okradania mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Potwierdzam, od 23 sierpnia czekam na zrealizowanie rachunku. Najpierw odpowiedź, że rachunek nie dotarł. Teraz, niby rzekomo płatność zrealizowana ale nie dotarła :)

Wysłałem właśnie żądanie do uregulowania zaległości do końca tygodnia po czym sprawę przekazuje do swojego prawnika, który już dalej zajmie się długiem cpm24 wobec mnie.

Podsumowując, firma odpowiedzialna za cpm24 straciła płynność finansową.

EDIT:

Otrzymałem właśnie przelew za rachunek z dnia 23 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności