Skocz do zawartości

Dwa lata domena z PR=0, podstrony Pr=4 i 3


jarpur2

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Może teraz wyjde trochę na głupka. Ponadto trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Otóż domena to www. oknadrewniane.com .pl , prowadzę ją dla ojca (proszę nie komentować tego tworu). Jak napisałem ma ponad 2 - letni staż (jest przedłużona na kolejne 2 lata). Nie napisałem, że podstrony dopiero teraz wskoczyły z 0 na wyższy PR - tak przynajmniej mi wyświetla na pasku, ale jak się okazuje przy sprawdzaniu dc jeszcze nie na wszystkich - ale mimo wszystko są już zmiany na większości (przynajmniej na tych narzedziach, których sprawdzam) - a strona główna wszędzie 0. Wydaje mi się, że po 2 latach domena i tak powinna mieć przynajmniej PR=1. Może się mylę, może coś kręcę ale nie jestem człowiekiem z branży. Chylę czoło przed fachowcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tej stronie osobiście nie widzę nic dziwnego, za wyjątkiem tego skryptu wsadzonego przez republikę.

Jedna uwaga - wpisz sobie w google site:www.oknadrewniane.com.pl

Zobacz że google nie indeksuje podstrony www.oknadrewniane.com.pl/index.html jako osobnego pliku.

Sugerował bym więc dodanie na każdej podstronie linka do własnej domeny (na obrazku, w stopce, gdziekolwiek np w formie "copyright [link do domeny]" w stopce) w celu poprawienia linkowania wewnętrznego.

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w regulaminie google czytałem kiedyś, że zabronione jest używanie narzędzi do sprawdzania linków, pozycji itp. w google gdyż w jakiś tam sposób to obciąża ich wyszukiwarki (czy jakoś tak). W pierwszym okresie fascynacji pozycjonowania tej stronki duzo tego używałem. Może ich machanizmy coś takiego wykryły i to jakaś tajna kara dla domeny. Jednak tak jak napisałem nie jest to dla mnie takie ważne, gdyż strona i tak długo była na wysokiej pozycji. Teraz troche leci w dół.

Jeszcze jedno pytanie bo obecnie na stronie mam w kodzie:

<a href="index.html"> O firmie</a>

czy zmienić tutaj na:

<a href="https://www.oknadrewniane.com.pl/index.html"> O firmie</a> ?

i dodatkowo zrobiłbym logo na podstronach jako odsyłacze: <a href="https://www.oknadrewniane.com.pl"> obrazek</a>

Dzięki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi jest do zmiany na pierwszy

Osobiście nie polecam dawać w menu linków do domeny - powoduje to, że niektóre statystyki przez takie coś głupieją (zliczają więcej wejść niż powinny). Jeden link tekstowy w stopce każdej strony w zupełności wystarczy.

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności