Skocz do zawartości

pytanie moderacyjne


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

Od 1 stycznia 2012 r. zabroniona jest reklama aptek i punktów aptecznych oraz ich

Zdaje się ,ze nie rozumiesz o co pyta autor tego tematu. Nik nie twierdzi,ze my Polacy nie możemy grac w kasynach, bo możemy grać. Jednak reklamowac tych kasyn nie możemy !!!

dokładnie przeczytaj o czym jest ustawa ;) czasem to ja was nie rozumiem po męsku, po chłopsku ;) nie możesz pisać o aptekach i jej produktach, jako formie marketingowej, jednak możesz dodać wpis

"Apteka taka i taka otwarta jest od 16 do 22, od poniedziałku do piątku", wiem co mówię, więc to chyba ty nie rozumiesz, poker jest zabroniony, obstawianie meczów już nie, więc radziłbym, dokładnie zapoznać się z ustawą ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz już nie wiem co to było i się nie dowiem bo dałem już delete, zostało tylko puste id wpisu dla cron co wykasowania w nocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności