Skocz do zawartości

[ocena] www.oknadachowe.net


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie dalej się sypie zarówno przy dodawaniu jak i usuwaniu. zawsze pod ff muszę odświeżać. też już kiedyś ten problem przerabiałem i wiem, że chodziło właśnie o nakombinowanie się z sesjami/ciastkami. w razie czego spróbuję pomóc na ile będę mógł :)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze pod ff muszę odświeżać

ale wobec tego co to może być? :) przecież ogólnie oglądanie w taki sposob stron www musi być dla Ciebie masakrą, czy problem nie leży przypadkiem po stronie np. konfiguracji Twojej przeglądarki? :)

ja testowałem przed chwilą pod:

- IE 6.0.2800

- FF 1.5.0.1

- Opera 8.52

- Opera 9.00

i w żadnej nie byłem zmuszony odświeżyć strony

w razie czego spróbuję pomóc na ile będę mógł

fajnie, z góry dzięki :)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze pod ff muszę odświeżać

ale wobec tego co to może być? :) przecież ogólnie oglądanie w taki sposob stron www musi być dla Ciebie masakrą, czy problem nie leży przypadkiem po stronie np. konfiguracji Twojej przeglądarki? :)

znaczy żeby było precyzyjnie: zawsze muszę odświeżać na tej twojej stronie po dodaniu/usuwaniu/zmienianiu zawartości koszyka. na innych stronach nie miałem do tej pory problemu. raczej mam wszystko ustawiione defaultowo w FF, ale łeba sobie nie dam za to uciąć :) poczekajmy, aż inni userzy się wypowiedzą, może to faktycznie u mnie w przeglądarce się coś porypciało :) jak będzie więcej głosów z problemem takim jak ja, to będziemy szperać :)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod FF 1.5.0.1 nie ma problemu z odświeżaniem, ale jest inny numer. Przykładowo zaznaczam 1 okno typ 1 jedno typ 2 jedno typ 3 klikam dodaj. Dodaje mi tylko 1 okno. To na które kliknąłem a nie te wszystkie, które sobie wybrałem.

Nie wiem na ile klienci będą kupowali kilka różnych typów okien ale jeśli tak to każde dodaj powinno dodawać wszystkie zaznaczone obiekty a nie tylko 1. Tak mi się wydaje

A tak z innej beczki jeszcze chciałem, czy można również zamówić okna z wymiarem na zamówienie (niestandardowe rozmiary)?

Pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja vel, przydałoby się więcej wypowiedzi osób używających FireFoxa

ale jest inny numer

ten numer wynika z tego, że dla każdej pozycji jest osobny form, mam nadzieję, że nie będzie to jakieś straszne utrudnienie, za to jeśli ilośc jest większa niż 0 pozycja zostaje na stałe podświetlona więc widać co jest w "koszyko-kalkulacji" :) od strony technicznej nie ma problemu wybierać wielu na raz, natomiast na pytanie czy rozwiązanie jest niezbędne napewno odpowiedź dostanę z czasem

można również zamówić okna z wymiarem na zamówienie

owszem, Fakro oferuje nietypowe kształty, nietypowe rozmiary oraz kolory: https://www.dobrebudowanie.pl/producenci.ph...=niestandardowe a także indywidualne rozwiązania połączeń np. z oknami fasadowymi. W przypadku innych producentów nie wiem ale zawsze można skontaktować się ze specjalistami z firmy Bemar - https://www.oknadachowe.net/kontakt.html

dzięki wszystkim za poświęcony czas, testy i wypowiedzi :)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek uważam, że jesteś świetnym programistom, robisz świetne przemyślane projekty - weweb, otwarty.pl - naprawdę extra, ale świetnym grafikiem/webdesignerem nie jesteś. (choć jak na programiste i tak niezłym)

I nie mówie tego złośliwie, ale jeśli myślisz poważnie o tym projekcie znajdź dobrego webdesignera. I przemyśl do jakiej grupy docelowej chcesz trafić.

Co dla tych ludzi jest najważniejsze i dalej jak nie jako "za rękę" skłonić ich do zakupu.

Jeśli powtórzyłem czyjąś myśl to sory wielkie, ale nie czytałem calości bo przydługie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to dezajnera div div css :D

sprawdzę wieczorem w domu z dwóch domowych kompów pod FF. może tylko w robocie mi się sypie to odświeżanie koszyka :D

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale świetnym grafikiem/webdesignerem nie jesteś

hihi, wiem :D

jak nie jako "za rękę" skłonić ich do zakupu.

właśnie do symboli doszły stosowne, krótkie opisy, mam nadzieję że to już troszkę ułatwi sprawę

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaje/zmienia/usuwa

no to się cieszę :D

trochę pociąłem tekst na pierwszej stronie, aby nie był taki zbity, powinien być czytelniejszy

dodałem małe fotki do prawie każdej grupy towarowej

- przykład: Velux GZL 1054 Okna obrotowe

poszerzyłem też galerię zdjęć o

- magazyn okien dachowych

- zdjęcia z montażu okien dachowych

może przez jakiś czas nie trzeba będzie nic przerabiać :)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności