Skocz do zawartości

Allegro - strony z chwilówkami


thepizz

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro jest bardzo wiele aukcji oferujących strony, na których rzekomo możemy zarabiać, bo nam ludzie wnioski wypełniają. Podejrzewam, że to lipa, ale ciekawi mnie jak wygląda taki mechanizm promowania stron tego typu. Na aukcjach jest napisane, że trzeba poświęcić tyle i tyle czasu, żeby sobie tyle i tyle zarobić.

Generalnie nie wierzę w te strony, ale instryguje mnie sposób jaki ktoś wymyślił na targetowanie ludzi potrzebujących kredytu. Na pewno nie jest to pozycjonowanie, wydaje mi się, że nie mogą to być też fora, FB bo nikt kto ma traffic nie tolerowałby czegoś takiego. Zna ktoś odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To uwierz. Na kredytach można zarobić krocie. Wystarczy zrobić taką stronę i wypozycjonować ją pod odpowiednimi hasłami. Tu się właśnie zaczyna cała zabawa. Tych którzy potrafią to zrobić jest niewielu.

kredyty to prosta droga do niewolnictwa 21 wieku, nie zarobisz to nie wydasz -> ale jak pożyczysz to na pewno tylko stracisz

hieny tylko czekają na okazję, ja już tę "przyjemność" raz w życiu miałem i serdecznie wszystkim odradzam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak się stronę wypozycjonuje to ona przynosi dochody, tylko tutaj chodzi o co innegoi. Nie chcę robić reklamy tym aukcjom, więc nie będę wklejał linka, ale ogólnie za 150 zł można dostać gotowy szablon strony i "magiczny" sposób na promocję strony (autorzy piszą w aukcjach, że strony, które oni posiadają nigdy nie były pozycjonowane). I zastanawiam się co ta za magia:)

Marketing szpetany? Na czym to w tym przypadku miałoby polegać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak się stronę wypozycjonuje to ona przynosi dochody, tylko tutaj chodzi o co innegoi. Nie chcę robić reklamy tym aukcjom, więc nie będę wklejał linka, ale ogólnie za 150 zł można dostać gotowy szablon strony i "magiczny" sposób na promocję strony (autorzy piszą w aukcjach, że strony, które oni posiadają nigdy nie były pozycjonowane). I zastanawiam się co ta ta magia.

Marketing szpetany? Na czym to w tym przypadku miałoby polegać?

na tym ze już powiedziałeś wszystko i gdzie to znaleźć :)

straszne lebiegi zatrudniają się w tych marketingach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cmon, nie jestem autorem tych aukcji, nie sprzedaję czegoś takiego, po prostu ciekawi mnie gdzie jest haczyk. Jeśli chodzi o mikro nisze to kończy się to banem na adsense, więc rozumiem, czemu 100E miesięcznie chodzi po 70 zł. Ale tu nie wiem co to za metody.

Trochę niefortunnie to wyszło, bo to mój pierwszy post i już rzekomo reklama - można skasować ten wątek, jeśli ktoś podejrzewa tu złe intencje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli piszą, że nie pozycjonują to zostaje tylko marketing szeptany. Ale większość tych aukcji to pic na wodę - bo dostajesz praktycznie tylko stronę - domenę, pliki - i co z tego ? Ktoś po prostu robi dobry interes na tworzeniu stronek, które w praktyce by się nadawały do statlinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś Wam oferuje coś na czym niby zarobicie 1000 zeta za 100 złotych, to równie dobrze możecie go poprosić aby sprzedał Wam samochód wart 100 tys za 10 tys ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ludziom podoba się wizja zarobienia XXX, przy jednorazowym wydatku XX. Nie każdy wie, że aby osiągnąć XXX trzeba w to włożyć "trochę" pracy. To tak jak swego czasu się ogłaszali ludzie z receptą na 6 w totku, bo oni już mają za dużo i podzielą się wiedzą. Do czasu jak będą chętni do kupowania tego typu bredni, będą też sprzedający. Wszystkich ludzi się nie uświadomi, dobrze, że my tacy mONdrzy :D

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem chwile temu aukcje - takie rzeczy wykorzystuje się w taki sposób, że stronę porównywalnej jakości robi się w godzinę a potem właśnie reklamuje :D Po zobaczeniu aukcji a raczej tego, że provident oferuje w programie partnerskim formularz iframe wpadło mi do głowy przynajmniej 5 pomysłów.

Kupowanie tej aukcji mija się z celem... Magiczną metodą może być cokolwiek a kasa pójdzie w błoto chociażby łażenie po domach i sprzedawanie kredytu z własnej strony -.-

Jeżeli ta metoda byłaby super hitem to jaki sens robić sobie konkurencję ? Tu mogłaby paść odpowiedź, że każdy może działać w swoim regionie i zarabiać 1000 ojro/mc ale wtedy dlaczego gość sprzedaje to za 100zł zamiast zatrudnić kogoś na "1 godzinę dziennie pracy" za 300zł/mc i wychodzić na czysto 2700..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności