Skocz do zawartości

Wpisy w preclach


DlaSeo.eu

Precle  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile zaplacil/a bys za 100 wpisow w preclach.(bez artykulow)(cena za 1 wpis)

    • 1-5 gr
      4
    • 6-15 gr
      1
    • 20-40gr
      4
    • 50gr-1zl
      5
    • Wiecej
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zależy, co rozumiesz poprzez pojęcie "dobre, podlinkowane" :) Jeżeli nie byłyby na wordpressie to na pewno wydałbym tę złotówkę za wpis, jeżeli byłyby rzeczywiście "dobre".

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domeny z historia

Może mieć to znaczenie jeśli jest zachowana ciągłość funkcjonowania serwisu w tej domenie o takim samym charakterze co ma związek z jej TR, ale nie sadzę, by domena która zawierała kawały o chucku n lub statusy z gg na której powstanie serwis typu precel będzie "silniejsza" niż nowa domena.

Platforma nie ma znaczenia. Znacznie ma SEO budowa danego serwisu.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pion a jaka mam? Moze sie wypowiesz?

Edit.

O albo znajdz mi 1 osobe ktora jest niezadowolona z moich uslug lub wspolpracy ze mna? Bo ze niektorzy mnie nie lubia to wiem moze i maja powody ale to nie rozmowa na ten post jak masz cos do mnie zapraszam na pw

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy na innym skrypcie?

IMHO:

  • Jeżeli postawiłbyś 100 różnych skryptów to ok można sporo zapłacić.
  • Jeżeli na jednym to bardzo bardzo mało - W dobie wypuszczonych z ZOO zwierzątek - Ja osobiście linkowałbym tym tylko zaplecze. Znam sporo zamkniętych grup precli, które były na autorskich skryptach i większość zamkniętych przeniosło się na WP. Raz Cie "dorwą" i mają już footosy. WP'ki gubią się w tłumie i jak są odpowiednio dbane (nie chodzi mi o treść) to ciężko je "wyciąć" algorytmicznie i znaleźć

laska.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak mówi Kiri, skrypty muszą być takie na których normalni ludzie stawiają normalne strony :D

Domeny z historią jak najbardziej mają znaczenie, jeśli strona dodatkowo ma bl'ki z dobrych katalogów(dmoz, wp, onet itd.) jest zdecydowanie lepsza od nowej domeny. A nikt nie będzie przecież dodawał stron preclowych do takich katalogów, jak ma to ma :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności