Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytając opinie w tematach dotyczących ostatnich zmian trudno określić jednoznacznie jakie strony oberwały a jakie zyskały, gdyż opinii mamy bardzo dużo. Postanowiłem utworzyć krótką ankietę na ten temat, która być może dostarczy nam ciekawych informacji, a raczej zsumuje nasze obserwacje. Wiem, że w takiej ankiecie można by mnożyć kolejne pytania a wyniki i tak nie będą doskonałe ale liczę na to, że statystycznie jednak coś tam osiągniemy.

Tutaj ankieta: https://moje-ankiety....pond-37361.html

Tutaj można sprawdzać wyniki: https://moje-ankiety....tmu-google.html

----

Mam nadzieję, że nikt mnie za to nie ukrzyżuje ale ten post też jest w innym wątku, tyle, że w jednym i drugim dyskusja dotyczy tego samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, wszystko wskazuje na to, że będzie penguin refreshment, obstawiam 1,7% wyników na anglojęzycznych i 80% wśród użytkowników PIO ;P

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno temu tez tak miałem jak dopalalem wpisy do katalogów eweblinkiem tym samym anchorem na który był pozycjonowany klient , katalogi wychodziły wyżej, potem zacząłem dopalać wpisy wszystkimi innymi frazami tylko nie tymi na które pozycjonuje klienta

Chyba sobie robisz z samego rana jaja...

A co w tym takiego śmiesznego?

Ja generalnie przedstawię dwie sytuacje:

1: Wpisy w katalogach mają link z anchorem do naszej docelowej strony np. "myszka" i na taką frazę czyli "myszka" dopalam wszystkie wpisy, które odnoszą się do tej frazy , to wiele razy wbijały się wpisy z katalogów i zaplecza, a nie strona docelowa (ale to zaczęło się dziać w pewnym okresie czasu, bo kiedyś też tak nie było).

2: Wpisy w katalogach mają link z anchorem do naszej docelowej strony np. "myszka" , to te wpisy jak już chcę dopalić, dopalam frazami zbliżonymi tj. np. " tania myszka" "cudowna myszka" bla bla bla, byleby nie samą frazą "myszka" i wtedy nie mam śmietnika w postaci zaplecza i wpisów z katalogów wyżej niż pozycjonowana strona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dopalać tym samym anchorem - dalej wierzycie w jakieś ich "dziedziczenie" (to się chyba anchor PR utarło mówić)?

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności