Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

dawno temu tez tak miałem jak dopalalem wpisy do katalogów eweblinkiem tym samym anchorem na który był pozycjonowany klient , katalogi wychodziły wyżej, potem zacząłem dopalać wpisy wszystkimi innymi frazami tylko nie tymi na które pozycjonuje klienta

Chyba sobie robisz z samego rana jaja...

A co w tym takiego śmiesznego?

Ja generalnie przedstawię dwie sytuacje:

1: Wpisy w katalogach mają link z anchorem do naszej docelowej strony np. "myszka" i na taką frazę czyli "myszka" dopalam wszystkie wpisy, które odnoszą się do tej frazy , to wiele razy wbijały się wpisy z katalogów i zaplecza, a nie strona docelowa (ale to zaczęło się dziać w pewnym okresie czasu, bo kiedyś też tak nie było).

2: Wpisy w katalogach mają link z anchorem do naszej docelowej strony np. "myszka" , to te wpisy jak już chcę dopalić, dopalam frazami zbliżonymi tj. np. " tania myszka" "cudowna myszka" bla bla bla, byleby nie samą frazą "myszka" i wtedy nie mam śmietnika w postaci zaplecza i wpisów z katalogów wyżej niż pozycjonowana strona...

@bardyt - dzięki za pomoc- już zapomniałem że niektórzy wolniej myślą to trzeba tłumaczyć powoli i dużymi literami

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A to nie jest tak, że ostatnimi czasy przetoczyła się fala banów w Polsce na katalożki i precelki ? Sprawdzał ktoś ? Większość właśnie osób na tym opiera linkowanie, ja też tak pare stron linkowałem i spotkała ich kara, dlatego musiałem pozyskać mocne linki do tych stronek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego musiałem pozyskać mocne linki do tych stronek.

A skąd uzyskałeś te mocne linki do stronek? Z seopilota?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i te ładne zadbane strony bez oporów linkują do konkurencji... Ciekawa sprawa.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że to zbyt droga i czasochłonna zabawa, szczególnie w dużej skali.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kasy w to ładuje, jest to jedna z metod. Z tego co zauważyłem strony tak linkowane nie poleciały po ostatnich zmianach. Powiem tak nie warto trzymać się utartych sztywno schematów. Jeśli chcesz robić frazy po kosztach, mało co inwestując to nie ma sensu sie w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, że jestem dla nich konkurencją ? hehe

Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak tematyczne linki hehe. i nie wiem czy zastanawiałeś się nad tym czy polecisz już w tym updejcie czy w kolejnym...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje mądrości widać w każdym temacie razem z bajką o tematyczności.

Tematyczność linków, weź mnie nie rozśmieszaj.

Wrócimy do tematu za pół roku

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności