Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale jeszcze sporo nauki przed Tobą jeśli chodzi o seo.

Też tak myślę :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaliczyłem bardzo niemiłe spadki, ale to co weszło wyżej to śmietnik. Zdarzają się WordPressy wypełnione chińskimi pigułkami na wzrost penisa, a w kilku przypadkach strony konkurencji, która kilka miesięcy temu usunęła strony. Plus wszystkie "zumi" - prawdziwa konkurencja Google. To nie może tak zostać - nie są tacy głupi.

Są.... jak widać...

Wracając do linków to z moich obserwacji wynika, że tematyczne - (o dokładnie tej samej tematyce) - są nawet szkodliwe wynika to pewnie z walki z preclami, ale nie tylko precli dotyczy.

Linki naturalne to zdecydowanie nie są wartościowe linki dla Google - 80% to naturlanych linków to kiepskie, słabe i nietematyczne linki. Mocne wartościwe linki wg. rankingowania Google można tylko kupić, tak jak to janekszeryf robi, nikt nie da dobrego linka za darmo!!! Nigdy..., bo żeby mieć mocny portal trzeba się znać, a jak się zna to się wie, że zamieszczenie linka to ryzyko, a ryzyko rekompensują tylko pieniądze.

Realnie rzecz biorąc to tym całym cyrkiem Google napędza:

1. machinę spamu - bo przecież rośnie zapotrzebowanie na spam, trzeba jakoś odbudowywać traffik, na jakość jak widać nie ma co stawiać.

2. Handel linkami - bo skądś trzeba brać te mocne linki

3. Promocje swli - bo widać dobrze się ostatnio sprawdzają

4. Eksperymenty na cudzych domenach z depozycjonowaniem i linkowanie cudzych stron spamem.

Sami napędzają to wszystko z czym najbardziej walczą - paradoks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy i zobaczymy co będzie z wynikami, bo od 17/18 jest mały burdel jak na razie :P

Dopóki oni będą coś z tym robić co chwile to i tak nie ma co wyciągać wniosków itp, ponieważ za chwilę może być już całkowicie inaczej. ;c

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Robbieriviera

I wszystko popsułeś ;-)

edyta:

Jak wszystko się uspokoi może i trzeba by ich do informować, w tej chwili można się przekonać czy nasze spojżenie na sprawe jest prawidłowe jak nasze strony przetrwają to wiadomo, że po kwietniowej aktualizacji ludzie nadal stosują stare seo ;)

Jak ktoś keidyś napisał na forum jak ci co nie zmienią spojżenia na seo po kwietniu to wyginą jak dinozaury ;)

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów": Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedział, że jestem dla nich konkurencją ? hehe

Nie wiem czy słyszałeś o czymś takim jak tematyczne linki hehe. i nie wiem czy zastanawiałeś się nad tym czy polecisz już w tym updejcie czy w kolejnym...

Za linki na stronach tematycznie powiązanych co najwyżej jest jakiś niewielki bonus . Co w tym jest dziwnego , że np. ktoś kto prowadzi stronę o finansach w blogrollu doda stronę rozrywkową z grami, która przypadkowo należy do ciebie ?

Od około 14 dni umieszczam strone rozrywkową na zapleczu przygotowanym pod sklepy internetowe, i po umieszczeniu na 30 stronach na wybrane frazy zanotowałem skok nawet do top 3 z pozycji 10 -6

Każda z tych stron jest albo sklepem, albo blogiem poleającym określone produkty , czyli żadna z nich nie ma nic wspólnego z rozrywką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotwierdzone:

podobno będzie można zrobić 301 prawidłowo wyłącznie poprzez GWT, w innych przypadkach linki ze starej domeny będą traktowane jako nofollow :)

* źródło własne (prywatna konwersacja)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiele mówi o nowych algorytmach i zmianach, które pewnie niedługo się pojawią w kwestii 301. Bardzo dobry news!

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności