Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To by oznaczało, powrót z SEO do średniowiecza...

Może nie średniowiecza, bo wtedy palili na stosie ;), tylko sprzed iluś lat, ale jest rzeczywiście taka tendencja powrotu i zmniejszenie wpływu tematycznych powiązań. Powoli wycofują się ze swojego najlepszego dotychczas rozwiązania - tematycznych linków, bo im precle przeszkadzają. Tylko że same precle nie są dla nich żadnym problemem, nie pojawiają się prawie od dawna w wynikach, problemem jest ogólnie pozycjonowanie, czyli konkurencja dla AdW.

@farcrytabor3 to kasuje żeby tkwili w niewiedzy ;)

To oczywiście warto stosować, ale to też nie musi skutecznie chronić przed wylotami. Przykład: mam jedną stronę około 8 lat w sieci, nie linkowana, jedynie ludzie sami linkują, fakt, że prawdopodobnie w BL znajdzie się nieco śmieciowych linków (ale naturalnych...) jak do dosłownie każdej starej strony, bo do każdej starej witryny prędzej czy później się takowe śmieci pojawią. Ja nie dodałem ani jednego linka od lat, nawet jeszcze ma wpis w DMOZ, bo to z tamtych czasów witryna. Popularna, unikalna - kod/ treść - nie licząc oczywiście skradzionych tekstów, tego też się nie uniknie. Ludzie całkiem sporo linkują, bo jest rzeczywiście przydatna dla osób poznających dziedzinę. No i też już obrywa, a do topów puste podstrony wychodzą. Ich prawdziwym celem jest chaos i syf w wynikach, to się nie dzieje przez przypadek i nawet najbardziej wzorcowa strona, która dziś jest na pierwszym jutro może być poza top 100 albo przynajmniej opuścić top10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i też już obrywa, a do topów puste podstrony wchodzą.

Dla nas to akurat bardzo dobrze, bo to znaczy, że: jeżeli prowadzisz biznes i chcesz być w TOP to musisz mieć kogoś od SEO. Nawet jeżeli masz "czysty" backlink profile, to ktoś musi trzymać rękę na pulsie.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyczność linków, weź mnie nie rozśmieszaj.

Zabawny, starszy pan :hahaha:

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio - miesza, miesza, miesza, miesza..... jakie to ekscytujące i podniecające już jestem uzależniony od tego

dzisiaj ktoś wygra topa, a milion będzie zawiedzionych ludzi w tym ja. :zeby:

Na początku wszystkich wystraszyli, ale w obecnej chwili to mieszanie na nikim mądrym i cierpliwym wrażania, nie robi

Ku...a jak ja to lubię

to prawie jak hazard, dzisiaj zasiadam nocką i gram online w ruletkę google

A po resztą największe zagrożenie dla SEO to Regionalizacja wyników :nauka:

Został tylko BING.PL - wolna wyszukiwarka internetowa na cały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wielu przychodzi tu i płacze z myślą, że do tematu zajrzy ktoś z googla i sugerując się opiniami dostosują algorytm do tych niefortunnie pokrzywdzonych :D

Biorąc pod uwagę, że wszystkie te tematy wyglądają jak wielki chat i mają po tysiąc postów to chyba nikt rozsądny nie liczy, że ktoś to przetrawi, a tym bardziej jakiś ziomek z G., sam czytam wybiórczo ostatnie posty, bo inaczej się nie da. Swoją drogą to forum jest najlepszym źródłem info o bugach i błędach algorytmu, bo nikt inny tego nie wychwyci tak jak branża seo, ale nie sądzę, żeby kogoś z Googla to obchodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dublin swoją drogą :) / mówię to tych, o których wiem na 100% / pozdrawiam dziewczyny z Adwords; )

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Czy ktoś będzie tak miły i powie mi kiedy aktualny guglowy burdel w serpach się zakończy? Chcę sobie ustawić przypomnienie żeby wyłączyć Adwords ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności