Skocz do zawartości

Update Pingwina (5/6.10.2012)


Dr Spin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

czy to nie jest przypadkiem tak że po tyłku dostały strony w top10 dlatego że były tam nie dokońca słusznie, te z niższych pozycji je zastąpiły ponieważ nie stosowały zakazanego 'dopingu' - tak jak w kolarstwie, czy ogolnie sporcie ? po prostu algorytm się zaostrzył.... ale ja nie wiem

specem nie jestem, tylko takie moje odczucie...

agencja interaktywna hauerpower.com - masz dość braku terminowości i rzetelności usług tworzenia stron www ? nie chcesz tracić czasu na wyjaśnienia i pilnowanie wykonawcy - zapraszamy do nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie śledze i tak nic niewiem, a jeszcze jedno bo też szukam :

jak dostać normalne wyniki google - nie spersonalizowane, ? po czyszczeniu cache etc.. wiadomo, ale dalej jakby zablokowane. ?

gdzieś czytałem o :

a) trzeba było dokleić jakiś kod - kilka znaków do wyniku wyszukiwania, ale teraz nie widze różnicy,

B) jakaś wyszukiwaczka do firefox - plugin - ale tez nie widze róznicy,

bo mam wrazenie że pewne pozycje są zablokowane, bo co nie wpisze to sie pojawiają.

2. miałem też tak ostatnio - wczoraj, że dany wynik był na pierwszej stronie, a potem zaraz na drugiej (nie podstrona, tylko główna) ? :)

agencja interaktywna hauerpower.com - masz dość braku terminowości i rzetelności usług tworzenia stron www ? nie chcesz tracić czasu na wyjaśnienia i pilnowanie wykonawcy - zapraszamy do nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety dalej dostaje lokalne wyniki tzn.

czy jak wpisze np. blacharstwo samochodowa bez miasta to dostane wyniki ze swojego miasta ?

tzn. chodzi mi o to że jest to i było wykrywane automatycznie.

Jeżeli podam w narzędziach wyszukiwania że jestem np. z olsztyna wtedy bede mial takie wyniki

na fraze globalną jak ktoś z olsztyna ???

chyba sie pogubilem., prosze o nastawienie czujnika :)

dwa.

czy sprawe tych odświeżeń nie załatwi np zmiana ip (tylko czym, nie wiem czy pojdzie z ustawien polaczenia) ?

lub jakby googlać przez strone kproxy ?

agencja interaktywna hauerpower.com - masz dość braku terminowości i rzetelności usług tworzenia stron www ? nie chcesz tracić czasu na wyjaśnienia i pilnowanie wykonawcy - zapraszamy do nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja doszłem dziś do wniosku że 80% metod zprzed lat musi działać no chyba że zrobili zmianę prawie w 100% algo, nawet 50% co raczej jest nie realne bo jakby coś poszło nie tak to mógłby być dramat. To tak jakby zmieniać cały projekt auta już w trakcie produkcji.

Wyczytałem też o wielu nie używanych patentach google zprzed lat które właśnie wprowadzają po troszeczku.

Czyli mógłbym dojść do wniosku że wszystko co wymyślają i wprowadzają już jest , ba dawno opisane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech pod niektórymi wynikami zaś zawitał taki spam, że ja natomiast dochodzę do wniosku, że chyba zacznę strony klientów nawalać spamem, pisać polskim językiem "nie po polskiemu" a oficjalne oferty firm, zrobię w formie PDF wrzucę na chomikuj i niech sobie ludzie pobiorą a co , bo "shit is king again" poza tym odnoszę wrażenie, że to jest jak przy udpate'ach programów, z każdym kolejnym robi się coraz większe dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi dns ?

nie mam pojęcia jakie są wyniki w tym momencie w google, mam takie wrazenie jakby część się zablokowała,

część skacze, czasem za dania o +-10 pozycji, natomiast inne stoją niewzruszone od tygodnia ?

podajcie plisss jakieś info jak obadać realność tych wyników, chyba że sie przejde do jakiejś kafejki, sprawdzić.

i ponawiam prośbę z ostatniego posta o tych frazach globalnych po wprowadzeniu miasta w opcjach. :killer:

agencja interaktywna hauerpower.com - masz dość braku terminowości i rzetelności usług tworzenia stron www ? nie chcesz tracić czasu na wyjaśnienia i pilnowanie wykonawcy - zapraszamy do nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym odnoszę wrażenie, że to jest jak przy udpate'ach programów, z każdym kolejnym robi się coraz większe dziadostwo.

Kiedy układ staje się coraz bardziej złożony, teoria chaosu bierze górę nad założeniami funkcjonowania.

Latent Semantic Engineering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google przegina!

strony - bardzo ważne dla mnie, które od lat siedziały w TOP3 i żadne aktualizcje algorytmów nie były im straszne w ostatnich dniach powylatywały na odległe miejsca, a w to miejsce powskakiwały strony na chama spamowane i wszelkiego rodzaju bloksy itp.

Jak tu prowadzić biznes w takich warunkach, czy ich pogieło? Tego już za wiele.

Wyśmiewałem tych co nawoływali do przejścia na bing, ale Żydków z Google trzeba jakoś ukarać. Bing to gówienko więc nie będę do niego zachęcał, ale może kilkać w każdego napotkanego adwordsa? Pozornie zwiększy to dochód Googlowi na początku, ale zniechęci klientów do korzystania z tej usługi, jako drogiej i nieefektywnej.

Zaklikajmy klientów AdWordsa, aby odechciało im się korzystać z tej usługi. Jak będą płacić za AdWords jak za zboże to odechce im się płacenia Googlowi i skorzystają z tańszego pozycjonowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle..

spadły mi strony i wskoczyły spamy...

Juz nie jeden chwalil sie tutaj super fajna stroną, z unikalna trescia, zoptymalizowana, i super wazna, itd... a jak podal adres to smiechu bylo co nie miara..

Brać sie nieroby za robote! Działa spam, to rob spamem, dziala ci "WHITE" to rób i tym czyms :D

O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności