Skocz do zawartości

Link z tatuażu na ciele


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj na fejsie znalazłem taką oto fotkę :

552328_537941669564621_771998100_n.jpg

Proszę o informację bardziej zorientowanych pozycjonerów, czy taki link przenosi moc na stronę docelową ??

Czy ktoś orientuje się gdzie można nabyć takie linki ? Wydaje mi się, że one są white hat seo... ;)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chena, nie jest to tauaz :D Pomysł już stary w Moskwie jedna z agencji reklamowych płaciła 60 USD za chodzenie z takim napisem na czole było to lata temu.

Pani ma za szerokie plecy, nie w moim typie :D. Mateusz myślę ze to linki przyjazne wyszukiwarce :D, czekam aż na allegro pojawi ie oferta takiego błasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy "power" przenosi link umieszczony bezposrednio nad tzw "wzgórkiem łonowym" , drugi w kolejności mocy jest ten pomiedzy cyckami , trzeci na pupie. Te na plecach to są "no follow/no index" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat, uśmiałem się czytając komentarze ;) sam adres to henna, tatuaż już nie ;) ale to robił jakiś amator (jak widać kropki na ciele ;)

ciekawe, ile osób, "pozycjonowało" ten adres ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzi się dziewczyna po "ciężkiej nocy" u pana Fikasa, prosząc o zapięcie stanika, a ten pstryk jej foto, z niewielką niespodzianką ;)

to ona całą zimę będzie w staniku chodzić ;) ehh, gdzie taką znaleźć ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że to henna, niezależnie od pleców...

@fikas - czy to nie jakas zorganizaowana akcja ;P - edit:linka nie ma, ale odwiedzić stronę odzwiedziłem...

pomysł chyba jednak przyszedł z zachodu i tam płacą więcej ~ nawet kilka-kilkanaście tysięcy dolarów rocznie za tatuaż z linkiem na... czole :kwasny: ,

choć jak dla mnie to choć tu nie widać linków w body,

jest nice...

tumblr_lpoch9bTEA1qgsfbdo1_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności