Skocz do zawartości

Link z tatuażu na ciele


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowałem krótki audyt:

Po pierwsze, nie jestem pewien czy ta fryzura i kolor włosów są w 100% unikalne dla Google, czyli już mamy DC.

Po drugie, nikt mi nie powie że jest to naturalne linkowanie, czy użytkownicy gdy znajdą coś ciekawą w internecie, tatuują to sobie na plecach? Wygląda mi to na działalność spamera, który zaspamował już wszystkie fora i blogi, więc zaczął spamować poza internetem. Za chwilę linki będą na budynkach i chodnikach, pytanie co to za soft.

Po trzecie, Panią należy koniecznie podlinkować. Katalogowanie będzie trudne, ponieważ katalogi "Pani Domu", "Avanti" i inne przyjmują TYLKO zdjęcia z twarzą modelki. Więc Pani nie przejdzie moderacji na okładkę.

Po czwarte, oczywiście odpadają wulgarne metody takie jak "preclowanie" czy "rumakowanie". Nie trzeba daleko sięgać wyobraźnią, żeby zobaczyć że zaraz Pani wyląduje obok zsynonimizowanych anonsów i viagr na forach i straci TrustRank.

Po piąte, myślę że konieczna będzie wstępna optymalizacja niektórych części, najlepszy soft to Photoshop.

Po szóste, Pani musiałaby pomyśleć nad jakimś zapleczem, najlepiej zapleczem finansowym, być może Fikas może jej coś zaoferować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności