Skocz do zawartości

pożyczka 660zł


Michał Kubiak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Takie niewielkie kwoty pozycza się od znajomych, od rodziny,a nie od szemranych firm .

W każdym razie pozyczkę dostaniesz pod sprzęt RTV,ale zapewne ten sprzęt musisz zostawić u nich, czyli to coś w rodzaju komisu . Jakoś nie che mi się wierzyć, że ktoś da tobie kasę pod zastaw sprzętu i nie będzie go chciał zabrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nielegalne i zanim dostanie $ to mogą capnąć.

Zresztą nerkę nawet jak sprzeda, to mu ją wyjmą i byc może będzie tranzacja typu:

- kupimy nerkę, ale $ zatrzymamy u siebie :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Positive Twoje rozwiązanie nie jest ani zdrowe ( obniżenie jakości oczyszczania organizmu z toksyn) jak i legalne ( sprzedaż organów jest przestępstwem[ o czym pisał wcześniej Zakręcony]) .

Ponadto wbrew pozorom takie 'zabiegi' kończą się zazwyczaj źle (usunięcie z organizmu innych organów w celach handlowych a następnie pozbawienie dawcy życia).

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten temat...

Jakby się nie dało wklepać w Google "chwilówka", "pożyczka sms", czy jakiegoś pokrewnego hasła i powysyłać wnioski. Z taką kwotą pożyczki, bez problemu przyjmie Cię większość z otwartymi rękami.

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wie ktoś skąd mogę do jutro do godziny 15-tej w łodzi zoorganizować 660zł? Nie mam zaświadczeń o zarobkach i innych papierów, jednak pieniądze dostaje ciągle do ręki. Mogę dać w zastaw laptopa na miesiąc jednak musi on zostać u mnie bo pracuje na nim. Macie jakieś pomysły?

Ahahahahahahaha, dobre naprawde mi to poprawiło humor hahahaha, skąd sie tacy ludzie biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Positive Twoje rozwiązanie nie jest ani zdrowe ( obniżenie jakości oczyszczania organizmu z toksyn) jak i legalne ( sprzedaż organów jest przestępstwem[ o czym pisał wcześniej Zakręcony]) .

Ponadto wbrew pozorom takie 'zabiegi' kończą się zazwyczaj źle (usunięcie z organizmu innych organów w celach handlowych a następnie pozbawienie dawcy życia).

OMG! Pani Jadzia z mięsnego zapewniała mnie, że towar ma legalny, a zwierzątka nie cierpiały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz zaświadczenia o zarobkach to w żadnym serwisie pozabankowym nie dostaniesz pożyczki , wymagaja skanu umowy o prace co jest basurdem w tego typu serwisach :) albo ewentualnie jak masz stałe wpływy na konto to może ci sie uda . Jedyną opcją jest viasms albo okmoney dostaniesz bez niczego od ręki ja dostałem w ciągu 38 minut od rejestracji.

aha i jest jeden mały problem jak się tam raz zarejestrujesz i wyslesz skan dowodu to możesz być pewny że twoimi danymi będa handlować, wszystkie tego typu serwisy tak robią. W niektórych przyznawalność jest na poziomie 10%a istnieją tylko po to żeby zbierac dane osobowe do sprzedazy , musisz sie z tym liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności