Skocz do zawartości

Nie dali rady ...


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Intruder2600 domniemam, iż Twoja absencja wyborcza jest wynikiem braku politycznej alternatywy? Wcale Ci się nie dziwię. Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma ludzi nieprzekupnych - trzeba tylko znaleźć cenę. Niestety w polityce i wielu dziedzinach codziennego życia jest to prawdą. Dobrze, że są jeszcze jacyś idealiści niebędący łasi na szybki i łatwy pieniądz, nie zawsze legalny....

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak to kiedyś było w jakimś polskim serialu - chyba "Ranczo" dobrze powiedziane - polityka to emocje, wyboru dokonują ludzie pod wpływem emocji. Najpierw było PiS - przeproście i spier... Teraz będzie PO - patałachy i [ nierzetelni partnerzy ] i znowu emocje. W międzyczasie po kilku latach ukrywania się na arenę wkracza Miller ze świtą komuszków - "teraz my, my zrobimy, że będzie dobrze". Po prostu mnie to nie bawi, skład jest zawsze taki sam tylko się wymieniają i drogą emocji zamieniają się miejscami. A kto pamięta SoLiDarność ? Też była idea a skończyło się jak zwykle :)

Nowością jest Kukiz, który jednak wykazał się jak dla mnie naiwnością - kto przy zrowych zmysłach poprze jego Idee i da się odsunąć od koryta ? Chłop ma tyle lat a wierzy w cuda :)

Ja tam chciałbym anarchii ale anarchia nie jest dla głupich ludzi a takich niestety w naszym kraju nie brakuje. Anarchia sprawdziłaby się w społeczeństwie może tysiąca inteligentnych ludzi.

Ps. polecam: https://wolnapolska.p...enu-id-247.html portal to chyba jakaś PiSowska propaganda ale art fajny :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ONI"

Dokładnie oni, te same nazwiska od 23 lat. Tylko część umarła i bardzo mała część odeszła. Polecam obejrzeć archiwalne "Polskie ZOO" i zobaczyć kto do dziś działa w polityce.

Nowością jest Kukiz, który jednak wykazał się jak dla mnie naiwnością - kto przy zrowych zmysłach poprze jego Idee i da się odsunąć od koryta ? Chłop ma tyle lat a wierzy w cuda :)

Ruch na rzecz JOW ma szczwany plan, tak szczwany że jak by mu ogon dorobić to mógłby lisa udawać ;)

BTW: rocznik 82 to dobry rocznik ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie MY rządzimy?

po pierwsze - bo mądrych do rządzenia nie biorą :) - lub ci nie maja czasu.

po drugie - głupi głupszemu lepiej wytłumaczy - jak mawiał jeden z moich prof. największą mądrością jest umiejętność przekazania człowiekowi prostemu, zawiłych problemów egzystencjalnych, by ten je zrozumiał.

A tak na serio głupim narodem łatwiej się rządzi...

jeszcze łatwiej, jak swój ziomek rządzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol jakby to miało znaczenie, syn kradnie dane, córka kradnie zdjęcia na swój blog, ojciec wiadomo. Jedyna ideowa partia to PIS, niestety idea skośna. Ci ludzie(sejm) tak daleko odeszli od nas, że bez większej akcji społecznej nic nie da się zrobić. Idzie stagnacja, stale podnoszą podatki, uciskając tych przedsiębiorczych, dbają o swoje rodziny i tzw. Państwo. Pracujących i biednych mają w d...... Niestety EU = socjalizm. Wg mnie mądry zawsze sobie poradzi a głupi zawsze będzie głupi.

https://leczyc.pl - Oferta stacjonarnego leczenia alkoholizmu Warszawa
psychiatra Warszawa - https://psychiatra-gabinet.pl
Interesuje Cię problematyka zależności odwiedź https://medox.org.pl znajdziesz odpowiedź jak leczyć uzależnienia, tu nie leczą pedagodzy i księża tylko lekarze  i psycholodzy z uprawnieniami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Partie są zdominowane przez liderów którzy rozdają karty...

Trotyl, przecież możesz zdominować partię i rozdawać karty, czemu więc tego nie robisz?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Polacy mamy taki mankament, uwielbiamy komentować, rządzić, ale robić nigdy nie było komu...

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trotyl, przecież możesz zdominować partię i rozdawać karty, czemu więc tego nie robisz?

Brak mi odpowiednich umiejętności oraz cech charakteru. Mam zbyt wrażliwe sumienie aby grać w grę nazywaną polityką.

My Polacy mamy taki mankament, uwielbiamy komentować, rządzić, ale robić nigdy nie było komu...

Więc dlaczego to robisz? Masz przecież możliwość zrobienia "czegoś": https://zmieleni.pl/

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trotyl już dośćdawno to widziałem bodajrze Artur Kurasiński AK74 popierał i promował tą akcję.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The best of ludzie podczas stanu wojennego przychodzili z pracy do domu.... wyjść nie mogli, bo była godzina policyjna. Co mieli robić? Ano dzieci robili.

Może tak należy rozwiązać problem kryzysu demograficznego. Roczniki 80+ mają olbrzymie pokłady idealistów.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności