Skocz do zawartości

Nie dali rady ...


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie jedyny pomysł społeczeństw zachodnich na rozwiązanie kryzysu demograficznego to sprowadzanie emigrantów Z Afryki, Azji, Karaibów. Polskę też to czeka jak nasze społeczeństwo wpadnie w "sidła" zachodniego hedonizmu, wygodnictwa i lenistwa.

Model rodziny 2+1 to nawet nie jest następstwo pokoleń! Niestety takich rodzin mam coraz więcej. Nadzieja w tym, iż na emigracji błyszczymy i rozmnażamy się jak króliczki (Mała Anglia)! Słusznei nie bierzemy przykładu z Anglików!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale jak ludzie mają się rozmnażać skoro ważniejsza jest kariera a po 40. roku życia o potomstwo ciężko. Wiem, że ludzie chcą dzieciom jakiś byt zapewnić, ale nie można popadać ze skrajności w skrajność. Sam jestem ojcem i nie czekałem na ten moment do przysłowiowej czterdziestki ani nawet trzydziestki. Wystarczy tylko chcieć i móc umieć połapać parę spraw naraz by można było na jakimś poziomie żyć.

Specjalista ds komplikowania spraw prostych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co was to obchodzi, czy ktoś ma dzeci lub nie ? To nie komuna tylko demokracja i każdy ma prawo decydowac o sobie . Nie ma dzieci , bo ludzie mądrzeją i przestali się płodzić jak zwierzęta .

Zreztą co mnie obchodzi jakiś tam Kaczor lub tusk , i ile dzieci się rodzi , gdy dzisiaj google zbanowało mi z 300 stron zapleczowych i to jest prawdziwy problem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj google zbanowało mi z 300 stron zapleczowych

No Patrz... A taki byłeś chojrak... Jechałeś po ludziach... i co? :D Jechał wilk razy kilka... pojechali i wilka... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbyt wrażliwe sumienie aby grać w grę nazywaną polityką.

Usprawiedliwia nic nie robienie a daje prawo do narzekania?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwia nic nie robienie a daje prawo do narzekania?

Sam udział w dyskusji jest jakimś działaniem. Nawet bardzo ważnym. Wskazuje na konkretne rozwiązania w postaci "Ruchu na rzecz JOW". Nie masz prawa tego zakwalifikować do narzekania bo to jest aktywna i bardzo potrzebna forma dyskusji.

Niektórych powinni wywieść na sygnale a tu???

wywieśćwywodzić

1. «prowadząc kogoś, wyjść z nim skądś lub na jakieś miejsce»

2. «o drodze, ścieżce: umożliwić wyjście skądś»

3. «uznać coś za źródło lub początek czegoś»

4. «wyprowadzić z czegoś wnioski»

5. «opowiedzieć coś, tłumacząc, wyjaśniając»

Niezależna to bardzo zależne źródło informacji. Świat tam przedstawiony jest bardzo jednostronny. Można odnieść wrażenie że jedynym celem tego portalu jest sianie defetyzmu i utrwalanie poczucia zagrożenia w czytelnikach.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwia nic nie robienie a daje prawo do narzekania?

Sam udział w dyskusji jest jakimś działaniem. Nawet bardzo ważnym....

...Nie masz prawa tego zakwalifikować do narzekania bo to jest aktywna i bardzo potrzebna forma dyskusji.

Dobre, muszę to sobie zapamiętać. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś o jałowej dyskusji?

Oczywiście, ale nie wszystkie dyskusje na PiO są jałowe. Użytkownicy z PiO mają całkiem spory potencjał w kreowaniu opinii publicznej. Dyskutowanie tutaj jest bardzo sensowne.

@bogdansenator jak według Ciebie powinna wyglądać moja obywatelska aktywność?

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy z PiO mają całkiem spory potencjał w kreowaniu opinii publicznej.

W dość wąskim zakresie.

jak według Ciebie powinna wyglądać moja obywatelska aktywność?

Tak, żeby odnosiła skutek społeczny w dziedzinach które uważasz za słuszne.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności