Skocz do zawartości

Nie dali rady ...


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

W dość wąskim zakresie.

Akcje "siedziba szatana" i "kretyn" miały bardzo szeroki odbiór społeczny. Myślę że ten potencjał nadal tutaj tkwi w nieco zmienionej formie.

Tak, żeby odnosiła skutek społeczny w dziedzinach które uważasz za słuszne.

Dla mnie najistotniejsza zmiana to zmiana ordynacji wyborczej na bardziej demokratyczną. Za taką zmianą dość bliską moich poglądów są https://zmieleni.pl

Jeżeli zmienią się fundamenty władzy zmieni się Polska.

Więc jedyne co mogę zrobić aby moje poglądy miały oddzwięk społeczny to popularyzacja "Ruchu na rzecz JOW" i to robię.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Akcje "siedziba szatana" i "kretyn" miały bardzo szeroki odbiór społeczny.

W jakich kręgach społeczeństwa?

Więc jedyne co mogę

Albo mało możesz albo mało chcesz móc.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jedyne co mogę zrobić aby moje poglądy miały oddzwięk społeczny to popularyzacja "Ruchu na rzecz JOW" i to robię.

Ja tez popiera JOW,ale tylko do senatu i to przy założeniu , że ludzie będą startować jednak z list.

Co będzie jeśli do sejmu dostaną się ludzie z 460 partii/ludzi? Przy takim rozdrobnieniu nie da się rządzić!

Wyobrażasz sobie jak się ma dogadać mas a ludzi aby stworzyć rząd. Teraz jest trudno jak .

Wolę systemy 2-max 3 partyjne chodxi mi wybieralnośc i rozpoznwalność.

Ludzie popierają JOW, ale w praktyce to się nie sprawdza !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma się nie sprawdzać, sąd skorupkowy, który nie był partyjny sprawdzał się już dawno dawno temu. Większa ilość głosów w danej sprawie - bez większej koalicji, według mnie ogromny pozytyw.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LV to zły pomysł... Znając obecne usposobienie Polaków, wyglądałoby to tak:

mój pomysł nie przeszedł... a to ch*j Wam wszystkim w d... zrywamy obrady.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik wynikiem, ale co za różnica, czy to będzie pis, czy po i tak będą nas okradać z każdej strony.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakich kręgach społeczeństwa?

Wśród młodych ludzi. Ale ci ludzie stanowią teraz lub będą stanowić trzon społeczeństwa.

Albo mało możesz albo mało chcesz móc.

Oczywiście że mogę więcej. I więcej zrobię jak tylko poukładam pewne sprawy zawodowe.

Niewiarygodne wyniki?

Popadasz ze skrajności w skrajność z tymi źródłami informacji :) Podejrzewam że Leszek Miller nie jest Twoim ideałem premiera? :)

Ludzie popierają JOW, ale w praktyce to się nie sprawdza !!!!

Zapoznaj się z wiedzą przedstawioną na https://zmieleni.pl a być może zmienisz zdanie.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności