Skocz do zawartości

Pozycjonowanie, a system aliasów


cashmajster

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytania o pozycjonowanie systemów aliasowych. Mianowicie:

1. Czy nieczyste zagrania itd. aliasów mogą wpłynąć na bana lub pozycję systemu aliasowego, na którym zostały założone?

2. Gdzie kłaść większy nacisk: na pozycję aliasów czy głównej strony systemu?

3. Czy opłaca się robić katalog wszystkich utworzonych aliasów? Nie jest to strata "siły" linków wychodzących?

4. Inne WASZE propozycje, pomysły i sugestie na zwiększenie pozycji w google takiego systemu. Katalogi, linki i...?

Z góry serdecznie dziękuję za zadawalającą mnie wypowiedź :D

Case study jak pozyskać więcej leadów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto, komu, gdzie? nie wiem o jakie aliasy chodzi, ale:

1. alias to poddomena (w ramce, ale poddomena). ban jednej poddomeny nie ma wpływu na domenę główną i poddomeny, które nie są poddomenami zbanowanej poddomeny :D,

2. lepiej wywalić aliasy. chyba, że ten system nie jest twój. jeśli masz popularny alias to mogą walnąc go na stronę główną systemu, a to daje 'mocy',

3. ooo taaak, kolejny katalog :D

4. ...i noframes :D

ps. coś mi się zdaje, że źle zrozumiałem keszmajstra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. niestety mogą w pewnych sytuacjach ale nie jest to częste.

2. na początek na główną stronę oczywiście.

3. można zrobić sitemapę ograniczona do subdomen oczywiście dla lepszej indeksacji

jak dobrze zrozumiałem to chcesz zrobić/juz masz stronkę z systemem aliasów. Więc linki na główną stronę z opisem.

Ale jak sam masz stronę i do tego pełno jej kopi w systemach aliasowych to bym radził pozbyć sie aliasowych kopi i pozycjonować własną domenę.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności