Skocz do zawartości

Ptasia grypa - ostroznie


sq-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pracuje w KFC na kuchni i caly czas mam kontakt z surowym drobiem.. u nas tez jakies "srodki bezpieczenstwa" wprowadzaja :rotfl:

a ja sie ciesze, bo lud powariował i mniej osob w tej restauracji je - i co za tym idzie mam mniej pracy :rotfl:

Forum Młodych .. :)

Walczę, aby wiedzieć więcej o seo ;)

2009-03 Powracam do walki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kill Ty się ciesz że nie dało się wszamać tego drobiu ze zrzutów , bo byś jeszcze się załapał na jakieś zmiany hormonalne :rotfl:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez jakies "srodki bezpieczenstwa" wprowadzaja

Gotujecie ubrani w kombinezony ochronne i maski p-gaz? :rotfl:

Czy może świeże dostawy najpierw idą w celu dezynfekcji do dołu z wapnem chlorowanym? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że takie środki nie pomogą, wirus potrafi przedostać się do wody i tam przetrwać. Ktoś tu (1 strona tego wątku) przytaczył link do strony z obszernymi informacjami na temat wirusa. Powinieneś byc ubrany jak facet robiący sekcje zwłok padłych kaczek (a może to kucherz z restauracji w Hong-Kongu?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wspomnianej stronie jest napisane że zastanawiają się czy ozonowanie skażonej wody pomaga a ty liczysz na mydełko antybakteryjne (a to jest wirus).

Przereklamowana?

Fakt zarazić się ciężko ale śmiertelność ~50%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko juz niedlugo dowiemy sie, ze za odmiana H5N1 stoi sam Osama Bin Laden i chce nas wszystkich powybijac...

Osama.. hmm ja tam bym bardziej byl za jakims koncernem farmaceutycznym...

ciekawe ile bedzie warte lekarstwo na to paskudztwo...

--------------------------------------------------------------------

Noclegi Polska - Baza noclegowa > 17000 obiektów noclegowych

Sklep komputerowy online komputery, laptopy, pda, monitory, aparaty cyfrowe

Kampanie reklamowe w internecie oraz w radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności