Skocz do zawartości

Zarabianie na katalogach a własna DG


nowySEO

Rekomendowane odpowiedzi

szuwar - również dziękuję, Twoje wyjaśnienia wraz z poprzednimi i już wiem jak to ma wyglądać, bo miałem z tym problem :-) Teraz łatwiej będzie mi się rozmawiało z biurem podatkowym :-)

kokodżambo - tak wiem, nie będzie łatwo, jestem na to przygotowany. Nie ukrywam, że liczę pieniądze, to oczywiste, jeżeli myślę o założeniu DG. Już na wstępie planuje sporo wydatków, dlatego też chce założyć własną działalność, a potem praca i praca (linkowanie, moderacja itp).

Dziękuję wszystkim za uwagi, rady i ostrzeżenia. Mam nadzieję, że ten wątek przyda się też innym, mi osobiście sporo wyjaśnił.

Jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeszcze jedno pytanie, użytkownik GiGa napisał:

"płatności online księgujesz samodzielnie (na życzenie klienta wystawiasz FVAT) - tutaj koszt to prowizja Homepay, Dotpay."

I wszystko jasne, ale jeżeli mam tylko imię i nazwisko Klienta, nie posiadam jego adresu, NIP-u i innych danych koniecznych do wystawienia faktury, jak mam zaksięgować taki przelew? Dysponuje jedynie danymi jakie są dostępne w panelu serwisu Homepay/Dotpay, a te są dość mocno ograniczone.

Domyślam się, że pytanie jest pewnie z tych oczywistych, ale nie znalazłem dotychczas na nie odpowiedzi.

Będę zobowiązany za każdą podpowiedź.

Z góry dziękuję za Waszą cierpliwość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma po części rację. Ludzie patrzą w katalogach na PR, jeżeli założysz grupę katalogów PR0 to nie będzie zbyt wielu chętnych.

Jeżeli byłbym na twoim miejscu, to założyłbym już teraz 2 - 3 katalogi (mały koszt) i je linkował. Dzięki temu zdobędziesz trochę ogarnięcia, doświadczenia w prowadzeniu i zobaczysz jak to wygląda, a dodatkowo może uda Ci się wbić nimi wysoki PR, który będzie zachęcał później kupujących multikody. Wiesz o co chodzi, w większości grup jest kilka mocnych katalogów, a reszta PR1 - 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności