Skocz do zawartości

iman7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Piłka podwodna... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, to jest mądry kraj... zrobili dach, to drenażu już nie potrzeba było zrobić, nie pomyśleli, że dachu nie będą zasuwali, gdy za mocno będzie padało... Masakra.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentator: "Stadion Narodowy, ale czy nie jest to nasz...bubel narodowy" - cała prawda.

I za bilety mam nadzieję, że będzie zwrot, a jak to zrobią to już powinien być ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi weszła Czarnogóra z Ukrainą :D mówiłem, że ci pierwsi będą czarnym koniem eliminacji ;)

ale na takim boisku by piłka fajnie śmigała łoooo ;) kto grał za dzieciaka ten wie ;) trochę wody i się boją, może im wóda pomoże

zwolnili Lato to mają ;) a ja wieczór w łóżku, popcorn i mecz :P to się naoglądałem ;/

uwaga :D

Rozpoczęła się inspekcja sędziów i delegatów FIFA na Stadionie Narodowym. Piłka rzadko się odbija od murawy, głównie zatrzymuje się ona na wodzie.

no bo ona ma wpadać do bramki a nie odbijać się od ziemi, no co za Fajfy są no kurde, podanie od nóżki do nóżki, a potem na wódzie pewnie, hej ho biało czerwoni ;)

Niemiaszki już 2: 0 Szwedów jadą, no coś by podobnie u nas było ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzieciństwie to burze były, nie takie powodzie, śnieg itp. i się za piłką latało, patałachy i tyle, tak jakby kibice mieli coś przeciwko temu, że piłka staje, przecież to dla nas większe szanse;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaha pokazują w tv bo nie oglądam kolega mi pisze sms-a cały stadion krzyczy "złodzieje" ;)

a co do dachu, to nieźli projektanci, zero odpływu wody, no i dachu nie można przecież zamknąć przy takim deszczu gdyż grozi to.. niebezpieczeństwem, rozebranie go, grozi zawaleniem, ku..!!!! Najdroższy stadion w ciągu ostatnich lat tak spiep..

Padłem śmiechem :"Fizyczne zasunięcie dachu jest możliwe, ale spowodowałoby to uszkodzenie mechanizmu"

hahaha

przenieście ten wątek do działu dowcipy ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności