Skocz do zawartości

iman7

Rekomendowane odpowiedzi

Mogli dać piłkę i zorganizować chociaż mecz pomiędzy kibicami 11 polskich na 11 z Anglii, o wiele ciekawsze to by pewnie było i chętni na pewno by się znaleźli od razu by grać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No tych dwóch gości to dla mnie mistrzostwo, jakby dostali karę, niech dadzą nr konta, niech naród się zjednoczy, zagrali pomimo niesprzyjającej aury ;)

Czy ty jesteś jakiś obłąkany ? Najpierw twierdzisz,ze to wina rządu ,a teraz twierdzisz,że Naród ma się zjednoczyć,żeby płacić kary nałożone na dwie osoby, które zrobiły z siebie zwykłych pajaców ?

Dwa stare głupie dziady biegające po biosku to ma być powód do zjednoczenia ? Jedyne co mi przychodzi do głowy , to powinien ktoś temu typowi rozpisać dobrą diete, bo ten podskakujący brzuch mało estetycznie wygląda , a za kilka lat zaczną się problemy ze wzwodem :) . Wtedy mu już tak wesoło nie będzie

te dwa chłopy nie zrobiły z siebie pajaców, oni pokazali jakich pajaców mamy, obłąkany, ja nie prowadzę już z panem od pewnego czasu dyskusji ;) pan mija się całkowicie z sensem wypowiedzi, (i to w 90% tematów w których pan dość ofensywnie zaczepia nie tylko mnie ;) ja nie każę panu płacić, to nie obowiązek a dobrowolna chęć

Dwa mądre chłopy, miały 5 minut w swoim życiu i gratuluje im fantazji, pomysłu, i przede wszystkim optymizmu w dzisiejszych czasach..

Dziwi mnie jedno, dlaczego oceniasz ich pod względem wizualnym taki bohater umięśniony z ciebie? ( czy coś nie ten tego z preferencjami seksualnymi, każdy jest taki jaki jest, wszyscy są piękni niczym Herkules, i tak już pozostanie, zasada zdrowego na umyślę mężczyzny, to nie oceniaj innych facetów, nawet jak wygląda jak Shrek czy dzwonnik z Notre Damu) taki jesteś maczo? skąd wzorzec mężczyzny, jaka dieta, skoro ma brzuch, rodzinę i dzieci, to znaczy, że ma się bardzo dobrze, problemy ze wzwodem? a skąd takie informację, od brzucha? no padnę dosłownie na te pańskie tezy

Będzie mu wesoło, będzie miał pamiątkę, że raz w życiu zachował się nierozsądnie, a dla mnie jest człowiekiem, który przełamał pewne stereotypy, może i konsekwencję go dotkną, ale wolałem ich pokaz artystyczny, niż 90 minut naszych kochanych grajków, którzy by takich efektów nie zaprezentowali

Co do obłąkania, co temat, to widzę pan, z pretensjami, więc prosiłbym raczej odbić w drugą stronę, bo wszędzie tam, gdzie pojawiły się rzeczowe i dość rozsądne argumenty, dyskusja nie była kontynuowana w skrócie, 1:0 dla Herkulesa ;)

Miłego dnia :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie ja tu wietrze spisek Angoli. Po prostu mieli "pełne" gacie przed "Lewym" i spółką. Na swoich nowych iphonach na pewno sprawdzili prognozę pogody. Wiedząc iż będzie deszcz zgodzili się celowo na grę przy otwartym dachu! Słusznie przewidując, iż to doprowadzi do zamieszania i wzajemnych oskarżeń w polskiej ekipie. Osłabi morale zjednoczonych i zmotywowanych jak nigdy Polaków. Godzą się "łaskawie" na rozegranie meczu następnego dnia o dużo wcześniejszej porze, przy praktycznie pustych trybunach będą czuć się jak u siebie, a skłócenie Polacy będą grać jak ostatnie fajtłapy. Daliśmy się zrobić Angolom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak oni to zrobili, że nie wygrali, byli lepsi. te patałachy z wysp miały 1 sytuację z niczego i brame wsadziły jakimś fuksem. Tak, murawa, grząsko i, bla bla bla, ale to my graliśmy jak nie my i nieźle to wygladało ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności