Skocz do zawartości

iman7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dla odmiany trzeba dzisiaj pochwalić naszych chłopaków. Już nawet nie chodzi o sam wynik, ale o grę. Anglicy pozwolili nam grać atakiem pozycyjnym, co całkiem całkiem nam wychodziło o dziwo. Najlepsi Glik, Grosicki, Krychowiak, Tytoń.

www.sagomedia.pl - usługi SEO copywritingu i wartościowe, merytoryczne artykuły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cholera, młodzi dobrze zagrali. Glik. piękna brama, widać rośnie nam stoper w lidze włoskiej, faktycznie miło się oglądało, jak Anglicy byli bezradni ;) ważne, że Ukraina mecz w plecy będziemy z Anglią o 1 miejsce walczyć (chyba poza naszym zasięgiem;) lub z Ukrainą i tutaj żadne zaskoczenie (Czarnogóra groźniejszy przeciwnik) podobne eliminacje były ;)

Mimo to, nie można odebrać chłopakom ambicji :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz b.dobry. W 9 osób zagraliśmy dobry mecz z Anglią. 9 tzn 11 minus Lewandowski i Obraniak. Zerżnęliśmy taktykę od Hiszpanii z Euro2012 czyli gra bez napastnika. Ba! nawet bez ofensywnego pomocnika Obraniaka - daje głowę , że w Marymoncie Warszawa ten facet by grzał lawę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to przypominało kółeczka z gry FIFA 13 (tfu!). Chłopaczyna się zbyt dużo nagrał na konsoli i taki efekt. Swoją drogą to "pierwszego dnia meczu" ładnie szpaku lub ktoś tam inny zareklamowali na żywo tę grę mówiąc, że piłkarze Anglii wrócą sobie spokojnie do hotelu, tam mają dobre warunki i mają FIFĘ. Ciekawe czy to przez przypadek, czy ktoś za to dobrze zarobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nki i mają FIFĘ

Szpaku sam pewnie nieźle pogrywa, więc wszystko jest ok. Chociaż sprzedajny z niego dziennikarzyna, bo ja w przypadki nie wierze. Może za grę się oddał?> Ja już mam dosyć jak kolejny sprzedajny dziennikarzyna/celebryta ja mam na FB ach och na FB tamto ? niby tak fajnie a tu Kaśce konto na FB zbanowali.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności