Skocz do zawartości

Kojotek na allegro ?


qbeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu oceniać pracy której efektów jeszcze nie zobaczyliście. Osobiście kupiłem jedną z aukcji i zobaczę jakie będą efekty. Kupiłem tylko ze względu na osobę która jest znana z dobrych rad i opinii jeśli chodzi o pozycjonowanie

Jedynym minusem jest bardzo słaby kontakt z potencjalnymi klientami z allegro ponieważ dwa maile wysłane przez formularz i zero odpowiedzi.

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tomek_XX - Mailami i całą "brudną" robotą zajmuje się Artur (ja czuwam nad jakością list oraz całościowym wykonaniem zadania) jednak zawsze możesz do mnie napisać z infem że chodzi o Allegro to w miarę możliwości postaram się odpowiedzieć na pytania (chyba że będziesz pytał o SEO to wtedy dziwnie nabieram wody w usta ;) )

Jak ktoś ma pytania co do samych aukcji może walić śmiało do mnie zaznaczając że chodzi o allegro - zalecane godziny kontaktu wieczorno/nocne wtedy zawsze jestem

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@to_nie_ja... no to szkoda, że nie doczytałeś, bo oferta nie dotyczy list, tylko kompletnej usługi.

za tyle nie chciałoby mi się budować nawet na liście schindlera albo na liście jesienne...

ale skoro masz za kilka dolarów, to przecież nie musisz kupować usługi ani liści - ja nie kupuję, zatem nie będę oceniał - ani pozytywnie, ani negatywnie.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek mam wrażenie że kilka osób myśli sobie tak:

Przecież chce za to tyle i tyle, ja takie listy znajdę (może dobre, może nie), potem dodam, podlinkuję itp. i wyjdzie mi taniej.

Tylko że mam wrażenie że te osoby nie patrzą na fakt że aby :

- znaleźć dobre listy trzeba poświęcić czas

- aby wiedzieć czy będą to dobre listy trzeba mieć jakieś doświadczenie

- trzeba dodać te linki do strony, w większości jeśli mają być to wartościowe linki ręcznie trzeba to zrobić

- trzeba to dalej podlinkować

- aby podlinkować czymkolwiek trzeba cokolwiek napisać

- trzeba mieć jakieś testy czy to ,,coś,, daje jakikolwiek skutek

I najważniejsze co by nie było to ,,coś,, na to coś trzeba poświęcić czas, swoją pracę, doświadczenie. To też kosztuje.

Nie chcesz nie kupuj, chcesz kup. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@to_nie_ja - może miał byś odwagę napisać ze swojego właściwego konta takie bzdury, a nie zakładać nowe konta żeby Tr...lować? Ale w sumie co tu mówić o odwadze skoro musisz zakładać dodatkowe konta (jesteś cienki w te klocki i wiesz że się kompromitujesz?) ... chyba że ja mam to uczynić za Ciebie (możesz zobaczyć że nie blefuję i na swoim koncie mnie zobaczysz że je przeglądałem kilka minut temu)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@początkujący faktycznie nie doczytałem.

Co do samej usługi - jak długo domeny zachowają moc? 24 blasty na tą samą listę?

@Kojotek_OX Robienie buzzu wokół własnej aukcji z kilku kont? Pisanie z kupionego konta? Proszę bez hipokryzji... i zbierania statystyk za pomocą obrazków :D

Do promocji wątpliwej jakości usług są odpowiednie działy forum.

EOT

i 15 postów już jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zmusza do zakupu, a tym bardzie do glupich komentarzy.Niech ktos przetestuje i bedziemilion postow z bani. Piotrze powiedz dla jakiej domeny ( wiek/bl/filtr itp ) to bedzie optymalny sposob na pozycje.

Mam w seo wiele domen po roznych przezyciach wiec, jak chcecie to dam i zrobimy test, a wyniki udostepnimi po okreslonym czasie.

Od razu mowie ze nie jestem Kojot, Szoook itp :-)

P.s - 100 zl poswiece dla dobra nauki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w seo wiele domen po roznych przezyciach wiec, jak chcecie to dam i zrobimy test, a wyniki udostepnimi po okreslonym czasie.

Wynik testu już jest spalony - chyba nie muszę Ci tłumaczyć czym się różni linkowanie zwykłych domen z TR i bez TR i tych samych domen po przejściach i z czystą historią - nie wspominając już o skali trudności danej frazy dla danej domeny

Nowa domena + fraza średnia + brak BL = duże szanse na filtr i h.. z testu

Stara domena + przejścia (filtry) = h.. a nie wynik i tyle z testu

Nowa domena + linki TR + średnie frazy = efekt pozytywny ale pewnie to samo dało by się zrobić dobrym OP

Itd.

Tak samo jak nikomu nie doradzam z jakiej oferty ma korzystać bo to już jest wiedza zamawiającego nie moja - na nowym szkoleniu będziemy omawiać dokładniej właśnie te zagadnienia i uczyć jak poprawnie dobierać metody linkowania zelżenie od tego z czym mamy do czynienia - jak dobrze pamiętam na rozpisce mamy 10 elementów które tworzą mapę poprawnego linkowania strony i jednoznacznie (z prawdopodobieństwem 90%)_ mówią jaki model i ile linków można dołożyć do strony

Reasumując:

Nie można testować w mojej ocenie takich usług (dowolnej usługi która zdobywa linki) bo podstawiając odpowiednią domenę uzyskamy odpowiedni wynik - jeden kataloguje stronę ma efekt natomiast inna osoba z tej samej bazy będzie miała efekt zerowy, a jeszcze inna osoba za filtruje sobie domenę

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma powodu, żeby coś udowadniać

jeśli usługa za 100zł byłaby skuteczna w każdym przypadku na 100%, to z czego byśmy żyli? ;)

piramidka sprzedawana przez Kojotka być może jest OK dla łatwych i średnich fraz, ale to nie taką piramidką wsadza strony na pierwsze pozycje na opony czy gry online

Zatem za każdym razem test będzie spalony na starcie

wybierzecie średnią frazę, to część "przyjaciół" Kojotka napisze, że fraza do bani

wybierzecie za mocną frazę, to jednorazowa akcja okaże się za słaba

generalnie nic nikomu nie udowodnisz w ten sposób djurek.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to z czego - szukasz jelenia na frazę za 1000 zł mi zlecasz blasta za 100 zł bo ma 1000% skuteczności i robi TOP i masz 900 zł - jak was będzie 10 to zrobię licytację i w ten sposób ustalimy kto ile płaci za jaką pozycję bo moje usługi są nie zawodne i mają zawsze wejście w TOP (czysty biznes) i co najważniejsze nie trzeba się znać na SEO bo walisz magiczna moc i linki namaszczone prze zemnie i jesteś w TOP

Ten temat pokazał mi jak bardzo ludzie potrzebują dobrych szkoleń z zakresu SEO oraz ile jest mitów powielanych w koło bez zastanowienia się nad tym co się pisze tylko się pisze i potem kolejna nowa osoba zaczyna powielać bzdury bez myślne przyjmując to za pewniak

Panowie dobór piramidy lub linkowania bezpośrednio należy dobierać na podstawie kilku czynników i jeśli będziecie walić bezmyślnie dowolne linki (idziemy na ilość nie jakość) to gwarantuję że uwalicie każdą domenę która nie ma TR wystarczającego do utrzymania się w serpach za taką akcję

Wszystkie aukcje są przygotowane dla min średnio zaawansowanych osób które wiedzą czego potrzebują i umieją to wykorzystać

(więcej szczegółów na szkoleniu na które wszystkich serdecznie zapraszam a info o tym będzie oczywiście na PiO i w mojej stopce)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie aukcje są przygotowane dla min średnio zaawansowanych osób które wiedzą czego potrzebują i umieją to wykorzystać

i to dokładnie odnosi się do wszystkiego ;)

świetnie to podsumowałeś... ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat pokazał mi jak bardzo ludzie potrzebują dobrych szkoleń z zakresu SEO oraz ile jest mitów powielanych w koło bez zastanowienia się nad tym co się pisze tylko się pisze

Zorganizuj szkolenie "na żywo" gdzieś w Polsce. Z panelem dyskusyjnym, wymianą poglądów, doświadczeń etc. Może być za zamkniętymi drzwiami. :)

Podejrzewam, że to może być dobre na wszystkich stron. Ty też zapewne dowiesz się czegoś nowego.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności