Skocz do zawartości

Kojotek na allegro ?


qbeczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@SzlafRock - u mnie na każdym szkoleniu jest miejsce na panel dyskusyjny i każde szkolenie zmusza uczestników do myślenia i wypowiadania się - to nie są szkolenia że przysypiasz a ja się produkuję (szkolenie w którym prelegent gada jak najęty a słuchacze słuchają w mojej ocenie są o kant rozbić) - żadne szkolenie nie przekaże Ci wiedzy jeśli nie będziesz umiał samodzielnie wykorzystać wiedzy i nie nauczysz się składać faktów (ja uczę myślenia i daję podstawy na których każdy uczestnik szkolenia będzie musiał wybudować doświadczenie) - tyczy się to zarówno prywatnych jaki i publicznych szkoleń czy to z umowami o poufności jaki i bez takowych

Ogólnie uwazam, że nie da sie szkolić z SEO tylko co najwyżej z wykorzystywania narzędzi w SEO , bo SEO to kompilacja "cwaniactwa", spostrzegtawczości, analizy, wyciągania wniosków, logiki i "kombinatorstwa" - tego sie nie nauczy to trzeba mieć "wrodzone"

Te słowa bardzo dobrze obrazują ten temat - dlatego staram się właśnie pokazać co i jak ale to czy ktoś coś z szkolenia wyniesie jest jego indywidualną sprawą i jak nie powiem że po moich linkach dla strony XXX i fraz ZZZ będą wyniki takie i takie tak samo nie powiem że po szkoleniu twoja wiedza będzie wystarczająca do zrobienia frazy takiej i takiej - jednak powiem że jak ktoś ma łeb na karku i potrafi wysilić szare komórki to zrobi niemal każdą frazę bez znaczenia na jej trudność (zostaje kwestia czasu czyli doświadczenia bez którego 100% mojej wiedzy jest nic nie warte)

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uważam, że dobrze, że pojawiły się szkolenia online. Dzięki temu są oferowane po bardziej przystępnych cenach i są dostępne dla szerszego grona. Czy są efektywne? Nie wiem - nie poznałem wiele osób, które stwierdziły, że teraz zarabiają miliony, bo uczestniczyli w szkoleniu Kojotka, ale też nie poznałem takich osób, które by twierdziły, że zarabiają miliony po szkoleniu "na żywo" u innych szkoleniowców.

A szukanie wiedzy "u źródeł"? hmmm... myślałem, że masz na myśli koran, biblię, bhagawadgita czy jakieś inne teksty źródłowe... a tu tylko blackhatmafia... :)

Oczywiście nikt przecież Ci nie broni tam szukać prawd życiowych: na tym polega wolność ;)

A czy Ty znajdziesz tam więcej, czy uczestnicy szkoleń... zweryfikuje życie.

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zastąpi kontaktu face to face z prelegentem. Psychologia.

Jeśli chcesz być postrzegany jako prawdziwy ekspert SEO, zrób szkolenie na żywo, wyjdź do ludzi. Zapewniam Cię, że będziesz miał audytorium wypełnione.

Niestety, ale zgadzam się z Tobą w kwestii logicznego myślenia i wyciągania odpowiednich wniosków. Część ludzi zajmujących się SEO nie posiada tej zdolności. Dodam też, że nigdy nie będą jej posiadali. Tego nie da się nauczyć. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zastąpi kontaktu face to face z prelegentem. Psychologia.

Mów za siebie, a nie za wszystkich. Skoro Tobie potrzeba kontaktu face to face to chudź sobie na takie szkolenia. Np. do Pana Krzyworączki.

Ja np. na szkoleniu nie potrzebuje kontaktu face to face i lepiej mi na takim online. Taki z Ciebie psycholog wielki, a nie wiesz, że dla każdego co innego jest lepsze bo to zależy od jego indywidualnych preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma co się spierać które są lepsze lub gorsze - jedni wolą takie inni takie to jak rozmowa co lepsze Linux czy Windows - Głównym problemem tutaj jest to że większość oponentów moich szkoleń (jeśli nie wszyscy 99.99%) nigdy ta takim szkoleniu nie były u mnie i opierają swoje wypowiedzi na .... - no właśnie na czym opierają (każdy kto był u mnie na szkoleniu wie że ja się nie pitolę i moje szkolenia w żaden sposób nie przypominają jakichkolwiek szkoleń które można kupić czy to online czy face to face) - podsumowując pieprzą żeby pieprzyć bez podstaw w swoich wypowiedziach (nabijanie postów) - a PiO to kocha i napędza się sama zadyma

Zasady są proste - chcesz być na szkoleniu zapraszam, nie chcesz trudno płakać nie będę twoja strata nie moja

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Otrzymałem raporty z wyników linkowania. Opis aukcji jak najbardziej się zgadza, nie jest to jednak metoda pozytywnie wpływająca pozytywnie na wyniki google. Przypuszczalnie po pierwszym spotkaniu każdej strony z pracownikiem google strona moze zostać zbanowana., no ale wykonanie zgodne z aukcja, nic więcej nie można spodziewać się za 50 zł

ps:// miesiąc po otrzymaniu raportu całośc tak jak dostałem linków w raporcie przekazałem do google, że się zrzekam, aby nie brali ich pod uwage

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież samodzielne linkowanie jest z zasady "nielegalne" wg Google, więc z tym pracownikiem to słaby argument. Jak będzie chciał to się przyczepi do katalogów, bo jest to ręczne manipulowanie PageRank. I na pewno Ci nikt nie zbanuje strony za linkowanie. Możesz co najwyżej filtr dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niejasno się wyraziłem., a żebyś zrozumial o co mi chodzi i spał spokojnie zacytuje teksty w które wplecione są nietematyczne linki

"Idz do regularnych rozmazie smearPap Pap jest najlepszy oraz primer protekcja go wykryc, przedtem bedzie dokonac zmiany w raka."

"Owo przypuszczalnie nadgonic infekcja HPV oraz sprezyc sie dysplazji rowniez."

czy jeszcze zechcesz dyskutowaćna ten temt?

może Cie to nie przekonuje i wg Ciebie to normalne pozycjonowanie - więc zatrzymałs się w pozycjonowaniu 10 lat temu jak te metody były skuteczne.

Ja nie neguje aukcji bo dokładnie opisy na to wskazują i za 50 zł nie mozna spodziewać się więcej

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może niejasno się wyraziłem., a żebyś zrozumial o co mi chodzi i spał spokojnie zacytuje teksty w które wplecione są nietematyczne linki

"Idz do regularnych rozmazie smearPap Pap jest najlepszy oraz primer protekcja go wykryc, przedtem bedzie dokonac zmiany w raka."

"Owo przypuszczalnie nadgonic infekcja HPV oraz sprezyc sie dysplazji rowniez."

czy jeszcze zechcesz dyskutowaćna ten temt?

może Cie to nie przekonuje i wg Ciebie to normalne pozycjonowanie - więc zatrzymałs się w pozycjonowaniu 10 lat temu jak te metody były skuteczne.

Ja nie neguje aukcji bo dokładnie opisy na to wskazują i za 50 zł nie mozna spodziewać się więcej

Będe dyskutował bo po pierwsze to jest skuteczne, a po drugie co to za różnica czy spamujesz wygenerowanymi tekstami czy trzynastozgłoskowcem. Cel jest ten sam - zostawienie linka i ludzie z SQT doskonale o tym wiedzą. Moim zdaniem jedynym wyjściem jest stworzenie zaplecza, które w ogóle na zaplecze nie wygląda. Pozycjonowanie innymi technikami podczas wizyty SQT musi się skonczyć źle. Niezależnie czy będą to teksty z sensem czy bez. Ale do momentu odwiedzin takie działania na pewno będą skuteczne. Oczywiście możesz mieć inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności