Skocz do zawartości

Kojotek na allegro ?


qbeczek

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz nie chodzi o to żeby się szarpać. A co w wypadku jesli ktoś życzliwy podeśle daną stronę powiedzmy 2 tyg po umieszczeniu. Pozycjonując chcemy zrobić to długotrwale, a tak jak napisałes po wizycie SQT może być żle. Ja w ogóle nie jestem zwolendnikiem mieszania tektów, preseli i swl i nie popieram metod skutecznych nawet przez 2 miesiące. Pozycjonujemy na trwałe

Katalog franczyz - dodaj lub przeglądaj firmy

Pomysł na biznes - przeglądaj wiadomości biznesowe i pomysły na biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Tomek_XX

Nie mam zamiaru się szarpać. Po prostu mam inne zdanie. Według mnie jeżeli nie masz zaplecze, które wygląda jak prawdziwe, naturalne strony to każda wizyta SQT jest ogromnym zagrożeniem. Nie ma znaczenia czy używasz katalogów, precli czy zostawiasz linki na forach. Jest to nienaturalne i każdy laik to zobaczy. Dlatego nie ma już znaczenia czy będzie to tekst z mieszarek czy nie. Oczywiście można jeszcze sobie wmawiać i robić white hat i czekać na linki, ale ktoś kto spamuje w czasie jak Ty będziesz czekał na linki zarobi 10 razy więcej od Ciebie. Jak strona spadnie zacznie zabawę od nowa. A Ty możesz sie nigdy nie doczekać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to jest temat szkoleń Kojotka , na pewno ma wiedzę jakąś tam, a wciska kit. Wiem bo bo moi znajomi byli na szkoleniach i wielki h...... się dowiedzieli.Spali, a Kojotek cały czas p.......... że jak ktoś napisze pozytywy dostanie gratisy.

Żeby nie było Kojotek dać Ci przykłady?, robisz jakieś programy które po jakimś czasie nie są nic warte, nikt na zgłoszenia błędów nie odpowiada, za co ten abonament?, odradzam szkolenia.

Pewnie zaraz się dowiem że nie dostanę przedłużenia abonamentu, jak raz to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps:// miesiąc po otrzymaniu raportu całośc tak jak dostałem linków w raporcie przekazałem do google, że się zrzekam, aby nie brali ich pod uwage

Jak widać Google wiedziało po co wdrożyć disavow :)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G udało się to czego komuna nigdy nie osiągneła. Ludzie sami na samych siebie donoszą. Stalin pewnie w grobie sie przewraca, że nikt z jego paczki nie wpadł na taki pomysł jak wyszukiwarka stron :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności