Skocz do zawartości

Pomoc w Keywords i AddWords


bojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to jeden z moich pierwszych postow na tym forum. Wczesniej sporo czytalem, byc moze za szybko (choc dlugo) i w efekcie nie kojarze pewnych rzeczy (tych najprostszych). Pewnie było, jednak nie doszukałem sie (choc szukalem), lub nie zrozumialem. W akcie desperacji zaryzykuje i zapytam. Mam nadzieje, ze wybaczycie.

Dzisiejszy swiat jest okrotny i kazdy walczy o byt, w zwiazku z czym trudno jest dostac wyczerpujaca odpowiedz... w koncu ktos sobie zadal sporo trudu aby zdobyc wiedze a teraz, ktos (Ja) prosi, aby podac mu to na tacy...

To taki maly OT :), wracajac do pytania, ktore jest nastepujace.

Czy oplaca sie pozycjonowac strone na popularne slowa? Podam przyklad:

"Tonery HP", lub samo "HP, tonery"

itp. Czy warto pozycjonowac strone wlasnie w ten sposob?

Czy moze lepiej "tonery zamienniki"

To samo tyczy sie Google AddWords.

Nie bardzo tez rozumiem jak oszacowac koszt kampani AddWords... a nie dysponuje duza kwota, niestety kieszn prawie pusta i nie wiem czy mam w to inwestowac. Czy oplaca sie wykupienie Voucher-a na rownowartosc 165zl i na ile mi to "pi razy drzwi" starczy? Oraz czy wybierac dużo slow w AddWords.

Prosze o pomoc, lub ewentuane nakierowanie, thx

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fraz to proponuje

1. tonery

2. tanie tonery

3. tonery HP

4. tusze do drukarek

a jeżeli chodzi o adwords to niestety sam musisz sprawdzić koszty i ustawić sobie kampanie tak jak chcesz bo stawki są płynne to raz a dwa nie wiadomo jakie są stawki za wyświetlanie w tej tematyce (ja przynajmniej nie znam, np. w mojej tematyce stawki skuteczne zaczynaja się od 60gr a sięgają do 2 pln za klik)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tu i tu?

i tu i tu i jeszcze w kontencie i w description. W ogóle to czytaj forum bo to o co pytasz to podstawy podstaw, które były już wielokrotnie wcześniej poruszane.

Pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności