Skocz do zawartości

Laptop pozycjonera


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat tak sie składa, że miałem okazje testować już jakiś czas temu.

Ale ok, dalej kupujcie przereklamowane pierdoły za 20-krotność swojej ceny i napędzajcie gospodarkę - zresztą o to tutaj chodzi.

Eldo - opakowani w folie

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie - jakie masz łącze i jakie możliwości. Od szybkości internetu bardzo zależą potrzeby sprzętowe.

Przy ~40Mbitach wystarczał mi spokojnie asus k70io do wszystkich softów. Więc coś ze współczesną konfiguracją poradzi sobie z większością zadań.

@pandha kto ci to napisał, co robi i jakie masz łącze, ciężko mi jest wyobrazić sobie tak zasobożerny soft.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dysk ssd i około 3gb ramu, procek i3 lub podobny, Mac jest dobry ale czy za 8 klocków ? Kolega ma kilka lat i chwali pracę z nim... ale podstawa to cichy dysk hdd lub ssd, moj laptop ma 4 miechy i dysk już hałasuje, na początku miałem stan wstrzymania ustawiony, a jak wiadomo po tym dyski padają.

Ja mam 2 stacjonarki i 1 laptopa na tylu kompach można odpalać kilka rzeczy na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem 3 softy i najlepszy w mojej ocenie jeśli chodzi o wydajność etc jest https://www.parallels.com/products/desktop/

Główne zalety w mojej ocenie:

1 - Instalujesz system na osobnej partycji i możesz z niego korzystać jako "powłoka" dla MacOS lub samodzielnie jako sam windows bez emulacji MAC OS

2 - Mają super sterownik NTFS (o niebo lepszy od paragona)

3 - https://www.parallels.com/products/mobile/ - to już chyba nie muszę komentować :)

Ogólnie bardzo fajnie działa i np test wbudowany w windowsa na emulacji pokazuje lepsze wyniki (4 rdzenie + 4 GB) niż jak odpalam czystego windowsa który ma pełną moc Maca 8 "rdzeni" + 8 GB RAM - natomiast jeśli chodzi o same odczucia komfortu pracy to nie odpalam samego windowsa :D - Inna ciekawostka to sam windows na baterii ciągnie około 3h w emulacji ponad 4h

Tryby w jakich może działać windows pod emulacją

1 - Jako osobny "program" czyli masz pełny pulpit windowsa i osobny dla Mac

2 - W oknie (tego nie tzreba tłumaczyć)

3 - Powłoka czyli integruje się z belkami z MacOS i wszystkie aplikacje są odpalane bezpośrednio z MAC

W każdym przypadku pulpity masz wspólne - czyli wgrywasz np plik na pulpit i masz na obu naraz ten plik - kasujesz plik z pulpitu pod windą kasujesz też z Mac , pracujesz pod windą i odpalasz plik który nie jest obsługiwany w windowsie ale jest obsługiwany w MAC to odpali się w MacOS i na odwrót - takich kilka bajerów które strasznie ułatwiają mi pracę na co dzień

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będę inny i powiem tak

MacBook PRO

https://allegro.pl/li...category=0&sg=1

Do tego virtualizacja z Windows 7 lub innym

Taka maszyna długie lata nam pociągnie i będzie dosłownie do wszystkiego co nam potrzeba i co najważniejsze (ja tak mam) dobra konfiguracja i windows chodzi znacznie lepiej w emulacji niż bez a sama praca staje się extremalnie przyjemna (nie ma znaczenia czy odpalam program z windowsa czy z mac tak samo dobrze to działa i nie muszę się przełączać miedzy systemami (windows pracuje w trybie nie widzocznym dla użytkownika i wszystko przejmuje mac - fajny efekt jest na początku jak widzisz system tylko MacOS ale normalnie odpalasz pliki exe i masz na MacOS okienka z windy

lol nie ma to jak wydać 8 klocków na Maca i używać na nim Windowsa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak ktoś wyżej polecam małego laptopa i podłączanie go w pracy do monitora - od ponad roku używam tak 13.3" z i7, w tym tygodniu dołożę ram do 16 GB i wszystko na tym będzie śmigać świetnie mimo kompaktowych rozmiarów.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kojotku za szczegółowy opis. Testowałem kiedyś. Mi lepiej leży vmware.

@positive

To nie tak jak myślisz :) , ale to trzeba pracować na macu, aby się przekonać.

mDlaczego instaluje się winde na Macu? Ano dlatego, że wiele dobrych seło softów chodzi tylko pod windą.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności