Skocz do zawartości

Strona na nowej subdomenie


majkelik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Posiadam dobrze wypozycjonowana stronę na www.domena.pl. Jednak stwierdzilem ze robie nowa strone i niestety chce ja umiescic wlasnie na adresie www.domena.pl, bo tam bardziej pasuje. Strone wypozycjonowana ktora sie tam znajduje chce przeniesc na subdomena.domena.pl i teraz sie zastanawiam jak to zrobic jesli chodzi o zatrzymanie/przerzucenie wynikow na google? Zrobic jakies przekierowanie, nie bardzo chyba? Bo na www.domena.pl bedzie juz nowa strona. Umiescic link? Ale czy to wystarczy? Czy jezeli wyrzuce wszystko z www.domena.pl i przezuce na subdomene to google nie wezmie tego jako duplicate, bo bedzie w koncu trzymal stara wersje zaindeksowanej strony? Nie wiem co zrobic?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakoś prościej? o co chodzi?

o pozycji domeny decydują przedewszystkim back linki więc na domena.pl możesz umieścić nowy serwis a użytkowników poinformować, że stary serwis zmienił adres i podać link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze mam 2 strony:

Strona pierwsza: juz opublikowana i wypozycjonowana na domenie glownej

Strona druga: dopiero w trakcie tworzenia

Strone druga chce umiescic na domenie glownej, a strone pierwsza przeniesc na subdomene.

Jak teraz zrobic by bez problemow google zalapal to co chce zrobic? Zebym nie dostal od razu duplicate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenieś stronę na subdomenę, zrób przekierowanie z domena.pl na subdomena.domena.pl, poczekaj az wyindeksuje starą stronę, zdejm przkierowanie i wrzuć nowa stronę na domena.pl

nie wiem czy to co napisalem ma wogole jakas logike, ale jeżeli widzisz w tym sens, to możesz tak zrobić :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmie przekierowanie zdejmie także linki.

Nie widzę sposobu by podmienić strony tak jak chce to majkelik.

Ja bym proponował zrobić 2 subdomeny. Na jedną zrobić przekierowanie z domeny.pl a na drugą wrzucić wszystko co teraz zamierza mieć na domena.pl

w końcu istnieje ryzyko że za 3 miesiące zachce zamienić to co teraz zamienia na domena.pl :rotfl::D;)

może teraz wygląda na zdecydowanego, ale jak będzie za te 3 miesiace :rotfl: - kolejny post :D

ps. jak się tej strony nie wstydzisz to napisz jej adres - co po niektórzy powiedzą Ci czy faktycznie jest wypozycjonowana :rotfl:

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmie przekierowanie zdejmie także linki.
W czasie trwania przekierowania może promować subdomenę.

Pytanie - czy może edytować linki prowadzące do domena.pl ?

Jeżeli do tej pory promował skarpetki i wrzuci tam stronę z telewizorami to na co mu linki ze skarpetkami :rotfl:

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nowa strona pasuje na miejsce starej strony bardziej, to ja nie widze powodu żeby linki do domeny zmieniać.

Osobiście wywalił bym starą stronę, wrzucił na jej miejsce nową, poczekał aż google sobie wszystko przeindeksuje i dopiero wrzucił na subdomenę starą stronę. I tak którąś trzeba będzie pozycjonować od podstaw - padnie na starą :P

W międzyczasie można postawić na głównej doorwaya tak żeby potencjalny user mógł sobie wybrać na którą wersję chce iść.

Pozdr,

Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności