Skocz do zawartości

Allegro wypowiada wojnę Google


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

allegro to taki sam przekręt jak google . Na pewno dwaj monopolisci się dogadają na boku a ta cała wojna to bedzie tylko pokazówka dla zmanipulowanych internautów aby pokazac że niby google nie ma takiej siły aż i monopolu.a ostatnio głosno się zrobiło o bezkarności google i pr-owcy już wymyślaja jak go wybielic, allegro duży serwis znany nadaje się do tego idealnie a wy te rewelacje łykacie jak pelikany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio głosno się zrobiło o bezkarności google i pr-owcy już wymyślaja jak go wybielic, allegro duży serwis znany nadaje się do tego idealnie a wy te rewelacje łykacie jak pelikany

Również o tym pomyślałem. Może coś się ruszy, bo wyniki w G są coraz gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej się zagłębiam w tym temacie, tym bardziej chyba przekonuję się do racji allegro

Zresztą przeczytajcie, artykuł, który daje inne światło bardziej szczegółowe na to niż my się tu domyślamy jak to zostało za inicjonowane i jakie firmy stoją za tymi zamieszeniami:

nie wiem, ale mi się wydaje że goog.. Podkupuje wszystkich jak nie chce oddać się to go niszczą.

https://komercyjnie.com/fair-search/

Został tylko BING.PL - wolna wyszukiwarka internetowa na cały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności