Skocz do zawartości

własne zdjęcia na portalach, na których ich nie umieszczałem


wonder

Rekomendowane odpowiedzi

Google ma technologię to rozpoznawania twarzy, masę danych o was z tym co robicie, co jecie i kupujecie - a co da to wszystko w połączeniu z CCTV ?

Google na pewno tych danych nie wykorzysta w końcu prawo tego zabrania i za pewne to skasuja ja im wierze w te zapewnienia :)

co raz wiecej osób zaczyna korzystac tez z sieci przez smartfony , juz pomijając to że sledza nasza lokalizacje to ciekawym przykładem jest aplikacja google+ na smartfony , poczytajcie ile danych udostepniasz sciągając ja , nawet ksiązkę telefoniczna musisz udostepnić im a po co , mnóstwo aplikacji z google play takie dane sciąga że włos się na łysej głowie jeży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masę danych o was z tym co robicie, co jecie i kupujeci

Do zdobycia takich dany nie potrzebny jest internet i Google.

Wystarczy pogrzebać w Twoim śmietniku a będę miał dokładniejsze dane. Podejrzewam, że łącznie z wyciągiem z konta. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją fotkę widziałem na baidu i w dodatku jeszcze opatrzoną komentarzem, że szukam kobiety 18-23.... Trochę się wkur... ale pomyślałem, że tyle dobrze, że nie jest napisane, że szukam faceta :D

A nie korzystam z żadnych portali randkowych, mam tylko fb.

e: i ta fotka była z fb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją fotkę widziałem na baidu i w dodatku jeszcze opatrzoną komentarzem, że szukam kobiety 18-23.... Trochę się wkur... ale pomyślałem, że tyle dobrze, że nie jest napisane, że szukam faceta :D

A nie korzystam z żadnych portali randkowych, mam tylko fb.

e: i ta fotka była z fb.

Prosty przykład do czego się używa zdjęć :) ale betony i tak myślą, że istnieje coś takiego jak prywatność i moje zdjęcie jest tylko moje.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności